Ahmet Yılmaz birinci amatör küme takımlarını kutladı

Ahmet Yılmaz birinci amatör küme takımlarını kutladı

23 Ocak 2018 Salı 11:08

Bursa Futbol İl Tertip Komitesi yönetim kurulu üyesi Ahmet Yılmaz, geçen hafta tamamlanan Birinci Amatör kümede şampiyonluğa ulaşan Sölöz Gençlerbirliği ve Yeniköy Gençlerbirliği takımlarını kutladı

Bursa Futbol İl Tertip Komitesi yönetim kurulu üyesi Ahmet Yılmaz, geçen hafta tamamlanan Birinci Amatör kümede şampiyonluğa ulaşan Sölöz Gençlerbirliği ve Yeniköy Gençlerbirliği takımlarını kutladı. Ahmet Yılmaz, Hürspor, Kerametspor ve Orhangazi Belediyespor takımlarını da ligde verdikleri mücadeleden dolayı tebrik etti.

 

Bursa Futbol İl Tertip Komitesi yönetim kurulu üyesi Ahmet Yılmaz, geçen hafta tamamlanan Birinci Amatör kümede mücadele eden Orhangazi takımlarını kutladı. Ahmet Yılmaz, ligde bu sezon Orhangazi’nin 5 takımla temsil edildiğini belirterek, dördüncü grupta Yeniköy Gençlerbirliği, 6.grupta ise Sölöz Gençlerbirliği şampiyon olarak Orhangazi’ye büyük bir sevinç yaşattılar. Gelecek sezon Süper Amatör ligde mücadele edecek olan her iki takımımızı, futbolcularımızı, teknik heyetleri ve tüm yöneticileri kutluyor, Süper Amatör ligde başarılar diliyorum dedi. Ahmet Yılmaz ligde ayrıca sezon sonuna kadar centilmence ve son derece iyi bir mücadele ortaya koyan Hürspor, Orhangazi Belediyespor ve Kerametspor’u da kutluyor, yeni sezonda başarılar diliyorum dedi.  
Bu haber 265 kez okunmuştur.
Kategori:
19.1.2019 12:21:06 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.