Salonda Basketbol şöleni

Salonda Basketbol şöleni

24 Ocak 2018 Çarşamba 10:36

Orhangazi Belediyespor Basketbol takımı, Orhangazi’ye davet ettiği Fenerbahçe Kulübünün basketbol alt yapısını oluşturan Başakşehir Okulları alt yapı sporcuları ile dostluk maçları oynadı.

Orhangazi Belediyespor Basketbol takımı, Orhangazi’ye davet ettiği Fenerbahçe Kulübünün basketbol alt yapısını oluşturan Başakşehir Okulları alt yapı sporcuları ile dostluk maçları oynadı. Basketbol şöleninin yaşandığı Orhangazi Kapalı Spor Salonu’nda farklı yaş kategorilerinde iki maç yapıldı. Maçlar bugün de devam edecek.

 

Fenerbahçe Kulübünün Basketbol Alt yapısını oluşturan Başakşehir Okulları basketbol takımları çeşitli dostluk maçları ve organizasyonları için Orhangazi Belediyespor’un davetlisi olarak Orhangazi’ye geldi. Orhangazi Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen dostluk maçlarının ilkinde Orhangazi Belediyespor’un 2005 doğumlu basketbolcuları ile Başakşehir Basketbol takımının aynı yaş grupları karşı karşıya geldi. Bu maçı Başakşehir’in basketbolcuları 50-46 kazanırken, ikinci maçta ise 2008 ve 2009 doğumlular karşı karşıya geldi. Bu maçtan da Başakşehir’in minik sporcuları 24-18 kazandı. Basketbol şöleni bugün yapılacak maçlarla devam edecek. Basketbol Koordinatörü Harun Ayteş, yıllardır Orhangazi Belediyesi ve Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın verdiği desteklerle binlerce sporcu yetiştirdiklerini belirterek, bu anlamda sadece bölgemizde değil, Türkiye Basketbol camiasında da tanınan bir kulüp haline geldik. Fenerbahçe takımının alt yapısını Orhangazi’de ağırlamaktan da son derece büyük mutluluk duyduk dedi. 
Bu haber 297 kez okunmuştur.
Kategori:
19.1.2019 12:26:30 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.