Zirve Orhangazi'nin

Zirve Orhangazi'nin

30 Ocak 2018 Salı 13:11

İkinci Amatör kümede ligin ilk hafta maçları tamamlandı. Orhangazi takımlarının Gemlik takımları ile 7.grupta mücadele ettiği ligde ilk hafta oynanan maçlar sonrasında Gençlerbirliği zirveye kuruldu.

 

İkinci Amatör kümede ligin ilk hafta maçları tamamlandı. Orhangazi takımlarının Gemlik takımları ile 7.grupta mücadele ettiği ligde ilk hafta oynanan maçlar sonrasında Gençlerbirliği zirveye kuruldu. İkinci ve üçüncü sırada da iki Orhangazi takımı Gedelek ve Narlıca yer alıyor.

İkinci Amatör kümede ilk hafta maçları sonrasında Gemlik Kurşunlu’yu 6-0 ile geçen Orhangazi Gençlerbirliği, ligin zirvesine kuruldu. Şampiyonluk parolası ile lige başlayan Gençlerbirliği ilk hafta rakibini farklı geçerek ilk sıraya yerleşirken, ikinci sırada Gedelekgücü, üçüncü sırada ise bir başka Orhangazi takımı Narlıcaspor yer aldı. Gemlik takımları ile 7.grupta mücadele eden Orhangazi takımları böylece ilk haftadan zirveyi ele geçirmiş oldu.

 
Bu haber 250 kez okunmuştur.
Kategori:
19.1.2019 12:29:12 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.