Şampiyonlara özel gece

Şampiyonlara özel gece

31 Ocak 2018 Çarşamba 09:21

Orhangazi Belediyesi, Birinci Amatör kümede gruplarında sezonu şampiyon olarak tamamlayan Sölöz Gençlerbirliği ve Yeniköy Gençlerbirliği ile U-13 ligini şampiyon olarak tamamlayan Orhangazi Belediyespor U-13 takımına, teknik heyetine ve yöneticilerine yemek verdi.

 

Orhangazi Belediyesi, Birinci Amatör kümede gruplarında sezonu şampiyon olarak tamamlayan Sölöz Gençlerbirliği ve Yeniköy Gençlerbirliği ile U-13 ligini şampiyon olarak tamamlayan Orhangazi Belediyespor U-13 takımına, teknik heyetine ve yöneticilerine yemek verdi. Gecede şampiyonlara kupalarını Belediye Başkanı Neşet Çağlayan verdi.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Birinci Amatör kümede gruplarında sezonu şampiyon olarak tamamlayan Sölöz Gençlerbirliği ve Yeniköy Gençlerbirliği ile U-13 ligini şampiyon olarak tamamlayan Orhangazi Belediyespor U-13 takımına, teknik heyetine ve yöneticileri için özel bir gece düzenledi. Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Osman Kılıç, Orhangazi’deki tüm futbol takımlarının Kulüp Başkanları ile yöneticilerinin katıldığı gecede açılış konuşmasını Yeniköy Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Semih Yılmaz yaptı. Ardından sırasıyla Sölöz Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Hüseyin Peker ve Orhangazi Belediyespor takımı başkanı Selahattin Çelik birer konuşma yaptıktan sonra kürsüye BASKF Başkanı Osman Kılıç geldi. Kılıç Orhangazi’de futbol potansiyelinin çok yüksek olduğunu belirterek, Orhangazi benim için çok özel bir yere sahip. Orhangazi’de geçmişten bugüne kadar bu kadar futbol kulübünün her yıl zirveye oynaması, şampiyonluklar yaşaması buradaki potansiyeli de gösteriyor dedi. Osman Kılıç Orhangazi Belediyesi’nin önümüzdeki günlerde Yeniköy sahasının soyunma odası ile Göl sahasının yeni soyunma odaları ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak yeni bir suni çim saha yapılacağı sözünü aldığını da belirterek, Orhangazi çok şanslı. Futbola ve spora gönül vermiş her zaman destek olan bir belediye başkanına sahip. Kendisini verdiği destekten dolayı kutluyorum dedi.

ÇAĞLAYAN; TEK HEDEFİMİZ DAHA ÇOK ÇOCUĞUMUZUN SPOR YAPMASI

Daha sonra kürsüye gelen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, sezon içinde şampiyon olan Sölöz, Yeniköy ve Orhangazi Belediyespor takımlarını kutladı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’nin bir futbol şehri, spor kenti olduğunu belirterek, bunu sporcu sayısı, kulüp sayısı ve amatör kulüp sayılarında görüyoruz dedi. Amatör sporlarda yöneticilik yapmanın zor olduğunu ifade eden Başkan Neşet Çağlayan, bizler de belediye olarak kulüplerimize malzemeden ulaşıma, mali destekten yemek desteğine kadar bir çok konuda yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Ama benim için herşeyden daha önemlisi daha çok sporcunun sporun içinde yer alması. Gençlerimizi çocuklarımızı bilgisayar başından, internet kafelerden ve kötü alışkanlıklardan kurtarıp spor salonlarında futbol sahalarında toplamak. Bunu ilçe olarak büyük oranda başardığımız için de çok mutluyuz dedi. Konuşmaların ardından ilçe protokolü şampiyon takımlara ve sporcularına şampiyonluk kupalarını verdi.

 
Bu haber 208 kez okunmuştur.
Kategori:
19.1.2019 12:22:20 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.