Milli Eğitim Müdürleri ilk dönem değerlendirmesi için toplandı

Milli Eğitim Müdürleri ilk dönem değerlendirmesi için toplandı

1 Şubat 2018 Perşembe 11:11

İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger’in başkanlığında I. dönem sonu değerlendirme toplantısı Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi. 

17 İlçe Milli Eğitim Müdürü, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mustafa Kahya ve Ekrem Koz ile İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Necat Dişçi ve Müştak Gencer’in katılımıyla gerçekleşen toplantıda 2017-2018 eğitim-öğretim yılının I. dönem sonu değerlendirmesi yapıldı. İkinci yarıyılda yapılacak çalışmalar hakkında görüşüldü, sorunlar ve çözüm önerileri paylaşıldı.

İlçe Millî Eğitim Müdürleri ilçelerinde yapılan eğitim faaliyetleri, yürütülen etkinlikler ve proje çalışmaları hakkında bilgi verdi. Bakanlığımızca 2019 yılına kadar tamamlanması planlanan tekli eğitime geçiş süreciyle ilgili yapılan çalışmalar, yatırımlar, yapım aşamasında ve yapımı tamamlanan olan okulların son durumlarıyla ilgili bilgiler paylaşıldı.

Dülger, yapılan çalışmalarla ilgili İlçe Millî Eğitim Müdürlerine teşekkür ederek toplantıyı bitirdi.

 

 

 
Bu haber 400 kez okunmuştur.
Kategori:
19.3.2019 05:46:46 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.