Sonuna kadar savaşacağız

Sonuna kadar savaşacağız

6 Şubat 2018 Salı 11:52

Orhangazi Belediyespor Teknik Direktörü Cevdet Uzunköprü, Manisa Büyükşehir Belediyespor maçı ile ilgili yaptığı değerlendirmede lider ve bu liglerin çok üzerinde bir takıma mağlup olduklarını belirterek, bu maçı unutup önümüze bakıyoruz.

 

Orhangazi Belediyespor Teknik Direktörü Cevdet Uzunköprü, Manisa Büyükşehir Belediyespor maçı ile ilgili yaptığı değerlendirmede lider ve bu liglerin çok üzerinde bir takıma mağlup olduklarını belirterek, bu maçı unutup önümüze bakıyoruz. Herkesin bu takıma sahip çıkması gerekiyor. Ancak bu şekilde olursa ligde kalırız. Bundan sonraki her maçımızı savaşarak kazanmak istiyoruz dedi.

Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü, Manisa Büyükşehir Belediyespor takımını tebrik ederek, bu ligin çok üzerinde bir kadroya sahip grubun lider takımına mağlup olduklarını belirterek, buna rağmen maça da iyi başlamıştık. Ancak ilk golden sonra ilk yarının bitimine doğru gelen iki gol oyun disiplininden tamamen kopmamıza neden oldu dedi.

TARTIŞMALARI BİR KENARA BIRAKMAMIZ GEREKİYOR

Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü, bu maçı unuttuklarını belirterek, artık önümüzde bakmamız gerekiyor. Sadece artık şunu söyleyebilirim; bu takımda oynayan her oyuncu Orhangazilidir. Bunun için de şu oynadı, bu oynadı demeden, kimin oynadığına bakmadan takıma sahip çıkmak destek olmak gerekiyor dedi. Uzunköprü sezonun sonuna kadar herkesin bu takıma sahip çıkması gerektiğini de belirterek, bunu yaptığımız anda zaten bu takım ligde kalır. Bu takım inadına her şeye rağmen bu ligde kalacaktır. Bunu da herkes görecek dedi. Bir tane Orhangazi var. Başka Orhangazi yok. Pazar günü Batman Petrolspor maçını mutlaka kazanmalıyız. Bunun için de herkesin desteğine ihtiyacımız var diye konuşan Cevdet Uzunköprü, biz sonuna kadar savaşımızı sürdüreceğiz dedi. Maç esnasındaki olumsuz tezahüratların oyuncularını olumsuz etkilediğini de belirten Cevdet Uzunköprü, zaman destek çıkma, sahip çıkma zamanı dedi.

 
Bu haber 237 kez okunmuştur.
Kategori:
19.1.2019 12:19:35 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.