Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü Batman maçını değerlendirdi

Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü Batman maçını değerlendirdi

12 Şubat 2018 Pazartesi 09:54

Orhangazi Belediyespor Teknik Direktörü Cevdet Uzunköprü, Batman Petrolspor maçında takımının ortaya koyduğu futboldan memnun olduğunu belirterek, ilk yarıda dikkatli olsak 2 gol rahatlıkla bulabilirdik.

 

Orhangazi Belediyespor Teknik Direktörü Cevdet Uzunköprü, Batman Petrolspor maçında takımının ortaya koyduğu futboldan memnun olduğunu belirterek, ilk yarıda dikkatli olsak 2 gol rahatlıkla bulabilirdik. Ama yine de takım olarak iyi yoldayız dedi. Çatalca maçını da bir final maçı olarak gördüklerini belirten Uzunköprü işimiz şov değil. Her maçı final gibi görüp buna göre hareket edeceğiz dedi.

0-0 biten Batman Petrolspor maçı sonrasında açıklamalarda bulunan Orhangazi Belediyespor Teknik Direktörü Cevdet Uzunköprü, Batman Petrolspor maçında takımının ortaya koyduğu futboldan memnun olduğunu belirterek, tabiî ki kazanmak için sahaya çıkmıştık. Bunun için de oyuncularım elinden geleni yaptı. Rakibimiz son derece kaliteli ve play off grubunda olan bir takım. Buna rağmen rakibimize oranla çok daha iyi futbol ortaya koyduk. Hücumda biraz çoğalabilsek ve dikkatli olabilseydik maçı çok rahatlıkla kazanabileceğimiz pozisyonlarımız oldu dedi. Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü, takımının ortaya koyduğu futbol ve iyi niyetin yanı sıra oyuncuların inançları ve hırsı bizleri mutlu etti. Şimdi önümüzde hafta içinde deplasmanda oynayacağımız Çatalcaspor maçını düşünüyoruz. Bu maçı kazanmak için sahaya çıkacağız. Kazanamasak ta yenilmek istemiyoruz. Bu maç da bizim için bir final maçı niteliğinde. Lig uzun bir maraton. İşimiz ve futbol şov değil. Bizim gibi takımlar ciddi ve disiplinli olmak zorunda. Orhangazi Belediyespor için bu yıl sadece alacağı sonuçlar önemli. Ortaya konan futbol bizim için önemli değil. Oyuncularıma sonsuz güvenim var. Ligin sonuna kadar bu mücadeleyi sürdüreceğiz dedi.

 
Bu haber 436 kez okunmuştur.
Kategori:
19.1.2019 12:21:13 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.