Orhangazi TSO'da Vergi Mevzuatındaki değişiklikleri anlatacak

Orhangazi TSO'da Vergi Mevzuatındaki değişiklikleri anlatacak

12 Şubat 2018 Pazartesi 11:21

‘Vergi Mevzuatındaki Değişiklikler ve Mükelleflerin Yararlanabileceği İmkanlar’’ ismiyle düzenlenen bilgilendirme toplantısı 15 Şubat Perşembe günü saat 17:00’de Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşecek

 

‘‘Vergi Mevzuatındaki Değişiklikler ve Mükelleflerin Yararlanabileceği İmkanlar’’ ismiyle düzenlenen bilgilendirme toplantısı 15 Şubat Perşembe günü saat 17:00’de Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşecek.

Eğitim ve Seminerlerden sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Öztürk ; “ Bilgilendirme toplantısı Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı ve İlçe Vergi Dairesi Müdürlüğümüzle birlikte gerçekleştirilecek bir organizasyondur. Önemli ekonomik süreçlerden geçtiğimiz böylesine günlerde, ekonominin çarklarının daha iyi işlemesi için, ekonomi camiasının bilgilendirilmesi ve ekonomilerine katkı sağlamak üzere başlattıkları bu organizasyondan ötürü kendilerini takdirle karşılıyor ve başta Bursa Vergi Dairesi Başkanımız Sn. Nuri Karakaş, Orhangazi Vergi Dairesi Müdürümüz Sn. İsrafil Sezgin ve ilgili yöneticilerine teşekkürlerimizi sunuyorum.

Önemli bilgilerin verileceği ve üst düzey konuklarımızın yer alacağı bilgilendirme toplantısına tüm üyelerimizin katılmasını, kendilerinin faydasına olacağını düşünüyorum.

Diğer önemli paydaşlarımız olan ilçemizdeki Muhasebe ve Mali Müşavirlerimizin de davet edileceği toplantıya, azami faydanın sağlanması bakımından firmalarımızı özellik muhasebe bölümü yetkilileri ile birlikte davet ediyoruz.

Toplantının 2018 yılının başladığı bu ilk aylarda, üyelerimize faydalı olmasını temenni ediyorum” diyerek, Oda Üyeleri, Muhasebecileri ve ilgili kesimlere davet çağrısında bulundu.

Vergilendirmede Yararlanabilecek İmkânlar Anlatılacak.

Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı yetkilileri tarafından gerçekleştirilecek sunumlarda, değişen Vergi mevzuatlarıyla ilgili bilgiler verilecek. Toplantıya Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri Karakaş, Bursa Vergi Dairesi Müdürleri, uzmanlar ve İlçe Vergi Dairesi Müdürü Sn. İsrafil Sezgin ve Yetkilileri katılacak. Toplantıda;

 -             Vergi uygulamalarına yeni eklenen müesseseler,

-              Mevzuatta meydana gelen değişiklikler,

-              Mükelleflerin vergilendirmede yararlanabileceği hak ve imkânlar anlatılacak.

Yapılacak sunumdan sonra asıl ağırlığın verileceği soru-cevap bölümüne geçilecek, 15 Şubat Perşembe günü saat 17:00’de Orhangazi TSO Seminer salonunda gerçekleşecek bilgilendirme toplantısına tüm üyeler ve muhasebeciler davet ediliyor.

 
Bu haber 727 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2019 06:37:41 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima