CHP'den Ak Parti'ye hayırlı olsun ziyareti

CHP'den Ak Parti'ye hayırlı olsun ziyareti

13 Şubat 2018 Salı 22:39

CHP Orhangazi ilçe başkanı Sevim Turan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatını ziyaret ederek göreve yeniden seçilen Mustafa Kaya ve ekibini kutladı

CHP Orhangazi ilçe başkanı Sevim Turan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatını ziyaret ederek göreve yeniden seçilen Mustafa Kaya ve ekibini kutladı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Orhangazi İlçe başkanı Sevim Turan, CHP’li Meclis üyesi Çetin Çoklar ve CHP ilçe yöneticileri, AK Parti Orhangazi İlçe teşkilatını ziyaret etti. Aralık ayında yapılan genel kurulda yeniden ilçe başkanlığına seçilen Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ve ekibine hayırlı olsun dileklerini sunan CHP ilçe başkanı Sevim Turan, Mustafa Kaya’ya üzerinde Atatürk portresi bulunan bir de Türk Bayrağı hediye etti. AK Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, CHP yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunulduktan sonra CHP ilçe yönetimi partiden ayrıldı. 
Bu haber 493 kez okunmuştur.
Kategori:
18.10.2019 05:34:51 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima