TOKİ'de aydınlatmalar yenileniyor

TOKİ'de aydınlatmalar yenileniyor

13 Şubat 2018 Salı 22:50

TOKİ bölgesinde aydınlatma lambalarının yanmadığı alanlar ile daha önce aydınlatmanın olmadığı yollarda UEDAŞ tarafından çalışmalar başlatıldı. 

TOKİ bölgesinde aydınlatma lambalarının yanmadığı alanlar ile daha önce aydınlatmanın olmadığı yollarda UEDAŞ tarafından çalışmalar başlatıldı. Çalışma kapsamında 75.Yıl İlköğretim okulundan yeni hastane altından geçen yol da aydınlatılacak.

 

Orhangazi’de 1580 konutun bulunduğu TOKİ bölgesinde UEDAŞ ekipleri yeni çalışma başlattı. TOKİ bölgesinde daha önce yapılan sokak aydınlatmalarının hatları ile aydınlatma lambaları yenileniyor. Kazı çalışmalarına başlayan UEDAŞ aydınlatma olmayan bölgelerde de çalışma yapıyor. TOKİ bölgesinde 4 ayrı noktada çalışma yapan ekipler ayrıca 75.Yıl ilköğretim okulunun altından başlayıp yeni hastane binasının altından geçen yeni yolda da aydınlatma çalışmaları yapacak. Çalışmaların bu ay içinde tamamlanması bekleniyor. 
Bu haber 463 kez okunmuştur.
Kategori:
15.12.2018 17:55:53 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.