GTSO'ya Vergi Haftası Ziyareti

GTSO'ya Vergi Haftası Ziyareti

1 Mart 2018 Perşembe 00:38

Gemlik Vergi Dairesi Müdürü Serdar Çıta, Vergi Haftası nedeniyle Gemlik Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

 

Gemlik Vergi Dairesi Müdürü Serdar Çıta, Vergi Haftası nedeniyle Gemlik Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Müdür ve ekibini GTSO´da Başkanı Kemal Akıt ve Meclis Başkanı Paşa Ağdemir karşıladı.

Müdür Çıta, ´´29´uncu vergi haftamızı kutluyoruz. Bu nedenle makam ziyaretleri yaparken, en önemli mükelleflerimizin olduğu odayı da ziyaret ederek çiçek vermek istedik. Her vatandaş, vergi vermekle yükümlüdür. Bu anlamda duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederiz´´ dedi.

Akıt; Türkiye´nin Önü Açık

GTSO Başkanı Kemal Akıt ise; ´´Önceden vergi dairesi ziyaretlerinde tedirgin olunurdu, son dönemde ülke genelinde bu algı değişti. Gemlik´te de sizlerden memnunuz. Bizler üretimden yanayız. Ülkede huzur ve güven ortamı sağlanırsa, bizler de üretime devam edeceğiz. Dünyanın farklı noktalarında yer alıyor, oralarda iş yapıyoruz. Türkiye´nin önü açık. Türkiye şahlanmış gidiyor. Yeter ki, içeride paçamızdan bizleri geri çekmek isteyenler olmasın´´ dedi.

Ağdemir; Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır

GTSO Meclis Başkanı Paşa Ağdemir ise; ´´Ulu Önder Atatürk´ün de dediği gibi ´vergilendirilmiş kazanç kutsaldır´ sözünden yola çıkmalıyız. Böyle dönemlerde, vergilerimizin önemini bir kez daha anlıyoruz. Devletimiz güçlü olursa, iş dünyası da daha güvenli yatırım yapar ve sektörlerimiz daha hızlı büyür. Son dönemde vergi konusunda duyarlılığın yüksek olduğunun farkındayız´´ şeklinde konuştu.

 
Bu haber 111 kez okunmuştur.
Kategori:
16.12.2018 14:52:05 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.