Tarihi Hamam Bayanların hizmetine sunuluyor

Tarihi Hamam Bayanların hizmetine sunuluyor

8 Mart 2018 Perşembe 13:03

Orhangazi’de restorasyonu yapılan Cumhuriyet Alanı’ndaki Tarihi Hamam, çevre düzenlemesi sonrasında bayanların kullanımına sunuluyor.

 

Orhangazi’de restorasyonu yapılan Cumhuriyet Alanı’ndaki Tarihi Hamam, çevre düzenlemesi sonrasında bayanların kullanımına sunuluyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Hamam için bir de açılış töreni düzenleniyor. 11.30’da açılışı yapılacak olan Tarihi Hamam hem bayanların ürünlerini sergileyip satışa sunacağı hem de cafe olarak hizmet verecek.

Orhangazi Cumhuriyet Alanı’nda bulunan tarihi hamamın restorasyon çalışmaları tamamlandı. Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyonu yapılan Tarihi Hamam bugün yapılacak olan açılış töreni ile bayanların kullanımına sunulacak. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde açılışı yapılıp hanımlara verilecek. Başkan Neşet Çağlayan açılış öncesinde Tarihi Hamam’de yapılan çevre düzenlemeleri ve diğer hazırlıkları yerinde inceledi ve ekiplerden bilgi aldı. Tarihi Hamam’ın kafeterya ve kadınların el emeği ürünlerini sergileyip satış yapabilecekleri mekan olarak hizmet vereceği kaydedildi. Tarihi hamam için bugün saat 11.30’da bir de açılış töreni düzenlenecek.

 
Bu haber 253 kez okunmuştur.
Kategori:
16.12.2018 14:49:07 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.