BALGÖÇ'te kadınlar günü kahvaltısı

BALGÖÇ'te kadınlar günü kahvaltısı

9 Mart 2018 Cuma 10:24

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Balgöç Orhangazi şubesi geleneği sürdürdü. 

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Balgöç Orhangazi şubesi geleneği sürdürdü. Balgöç’ün yeni Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltı programına ilçe protokolü ile çok sayıda kadın katıldı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Balgöç Lokalinde düzenlenen Kahvaltı programına Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Garnizon Komutanı Per.Ütğm.Furkan Karacan, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin, Jandarma Komutanı Jand.Yzb.Ali Kanber, Şehit anneleri, gazi anneleri, ilçedeki kadın dernekleri temsilcileri, kadın meclisi temsilcileri, siyasi partilerin kadın kolları başkanları ve yöneticileri ile Balgöç üyesi çok sayıda katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Balgöç Orhangazi şube başkanı Hüseyin Ali Yetim, Afrin’de mücadele veren Mehmetçiklere başarı diledi. Hüseyin Ali Yetim Balgöç olarak geleneği sürdürdüklerini belirterek tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum dedi. Daha sonra mikrofona gelen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, toplumun yarısının kadınlardan, diğer yarısının da kadınların yetiştirdikleri insanlardan oluştuğunu belirterek, bizler geçen yıl başka bir mekanda aynı programı yaparken bir sonraki 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlamasını yeni sosyal tesislerde yapma sözü verdiklerini hatırlatarak, bu sözümüzü yerine getirmenin sevincini yaşıyoruz. Orhangazi ve Orhangazili hanımlarımız her şeyin en güzeline layık. Biz de bunun için gece demeden gündüz demeden çalışıyoruz dedi. Daha sonra söz alan Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz ise tüm kadınların kadınlar gününü kutladı. Programın son bölümünde protokol üyeleri kahvaltıya katılan kadınlara karanfil takdim etti.

 
Bu haber 223 kez okunmuştur.
Kategori:
16.12.2018 14:53:59 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.