Miniklerden Kadınlar Günü kutlaması

Miniklerden Kadınlar Günü kutlaması

9 Mart 2018 Cuma 10:46

Orhangazi Özel Eflatun Ana Okulundan bir grup öğrenci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Orhangazi Adliyesini ziyaret ederek buradaki bayan hakimlere çiçek verdi.

 

Orhangazi Özel Eflatun Ana Okulundan bir grup öğrenci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Orhangazi Adliyesini ziyaret ederek buradaki bayan hakimlere çiçek verdi. Minikler daha sonra Hanımlar Lokalini ziyaret ederek buradaki bayanların gününü kutladı.

Orhangazi’de faaliyet gösteren Özel Eflatun Ana Okulu öğrencileri öğretmenleri ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle sürpriz ziyaretler gerçekleştirdiler. Minik Ana Okulu öğrencileri Orhangazi Adliyesini ziyaret ederek burada görev yapan bayan hakimnler Firdevs Kökçü ve Esengül Can’a çiçek verip günlerini kutladı. Minikler daha sonra Hanımlar Lokaline geçti. Burada Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın eşi Zöhre Çağlayan ve Kadın Meclisi Başkanı Habibe Sivri’ye çiçek verip Kadınlar Gününü kutladı.

 
Bu haber 218 kez okunmuştur.
Kategori:
16.12.2018 14:50:39 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.