Efendioğlu Sözümüz Orhangazi programının konuğu oldu

Efendioğlu Sözümüz Orhangazi programının konuğu oldu

11 Mart 2018 Pazar 17:48

AK Parti Orhangazi ilçe Başkanlığınca geçtiğimiz hafta başlatılan "Sözümüz Orhangazi" programının ikinci konuğu Orhangazi Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Ergün Efendioğlu oldu.

 

AK Parti Orhangazi ilçe Başkanlığınca geçtiğimiz hafta başlatılan "Sözümüz Orhangazi" programının ikinci konuğu Orhangazi Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Ergün Efendioğlu oldu. Yaklaşık iki saat süren programda Efendioğlu görüşlerini aktardı, soruları yanıtladı.

Sözümüz Orhangazi programları devan ediyor. Ak Parti’nin başlattığı programın bu haftaki konuğu Orhangazi Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Ergün Efendioğlu, Meclis Başkanı Erol Hatırlı ve Yönetim kurulu üyeleri oldu. İlçenin sanayi alanındaki bir çok konusunun konuşulduğu program karşılıklı soru cevap şeklinde son buldu.

BAŞKAN KAYA ; ORHANGAZİ BİZİM EVİMİZ

Program ile ilgili görüşlerini aktaran Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, Sözümüz Orhangazi programlarındaki bütün amaç ve hedefimiz güzel ilçemiz için daha fazla ne yapabiliriz bunları çözmek. Orhangazi bizim evimiz yurdumuz vatanımız. Biz iktidar partisi olarak diyoruz ki bu güzel ilçemiz için ne yapacaksak hep birlikte yapacağız. Ortak aklı önemsiyoruz. Sözümüz Orhangazi programlarımız bu anlamda çok faydalı geçiyor. Davetimize icabet eden konuklarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Bugün de yarın da Sözümüz hep Orhangazi olacak dedi.

EFENDİOĞLU; ÇOK GÜÇLÜ BİR TİCARET ODAMIZ VAR

Programda görüşlerini aktaran Orhangazi TSO Yönetim Kurulu başkanı Ergün Efendioğlu programdan dolayı AK Parti’ye ve ilçe başkanı Mustafa Kaya’ya teşekkür etti. Efendioğlu Ticaret ve Sanayi odamızın bir çok çalışmasını bir kez daha sizlerle ve kamuoyu ile paylaşma imkanımız oldu. Çok güçlü bir yapıya sahip olan Orhangazi Ticaret ve Sanayi odamızı ilçemizdeki sanayi potansiyeli Turşu ve Zeytini bugün enine boyuna konuşacağız dedi. Çekimleri yapılan programlar AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatının sosyal medya hesaplarından izlenebilecek.

 

 
Bu haber 203 kez okunmuştur.
Kategori:
16.12.2018 14:53:34 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.