Minik Basketbolcular Anadolu Efes'in misafiri oldu

Minik Basketbolcular Anadolu Efes'in misafiri oldu

12 Mart 2018 Pazartesi 09:27

Orhangazi Belediyesi tarafından düzenlenen Basketbol Kış okullarının minik basketbolcuları Anadolu Efes Takımının misafiri olarak İstanbul’a gitti.

 

Orhangazi Belediyesi tarafından düzenlenen Basketbol Kış okullarının minik basketbolcuları Anadolu Efes Takımının misafiri olarak İstanbul’a gitti. Burada Anadolu Efes’in alt yapı takımları ile dostluk maçı oynayan minik basketbolcular İstanbul gezisinin ardından Orhangazi’ye döndü.

Orhangazi Belediyespor bünyesinde Basketbol Kış okullarını yürüten minik basketbolcular, Anadolu Efes Takımının davetlisi olarak İstanbul’a gitti. İstanbul Maltepe’de Anadolu Efes’in alt yapı tesislerinde minik basketbolcularla dostluk maçı oynayan Orhangazi Belediyesporlu basketbolcular daha sonra Orhangazi’ye döndü. Küçük sporcuların ailelerinin de katıldığı gezi ile ilgili konuşan Basketbol Koordinatörü Harun Ayteş, geleceğin basketbolcularını yetiştirdiklerini belirterek, hem kış basketbol okullarımıza hem de düzenlenen bu geziye destek olan Belediye Başkanımız Neşet Çağlayan’a teşekkür ediyorum dedi. Öğrenci velileri ise çocuklarına spor yapma olanağı sağlamasından dolayı Başkan Çağlayan’a teşekkür ettiler.

 
Bu haber 192 kez okunmuştur.
Kategori:
16.12.2018 14:48:13 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.