Trabzonlularda Cemal Karagüzel ile devam

Trabzonlularda Cemal Karagüzel ile devam

12 Mart 2018 Pazartesi 09:59

Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. 

 

Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Uzun yıllardır dernek başkanlığını sürdüren Cemal Karagüzel tek aday olarak girdiği kongrede yeniden başkanlığa seçildi.

Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Olağan Genel Kurul toplantısını yaptı. 17.genel kurul toplantısının Divan Başkanlığını Bursa Trabzon Dernekleri Federasyonu başkanı Nuri Uğurlu yaptı.

Karagüzel faaliyetlerini anlattı

Kongrenin açılış konuşmasını yapan Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cemal Karagüzel bugüne kadar yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi aktardı.

Kültür Merkezi’nde Trabzonlular için sosyal tesis vereceğiz

Kongrede konuşan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, dernek yöneticiliği gönüllülük esasına göre yapılan bir iş olduğunu ve zor bir görev olduğunu belirterek, Orhangazi Balkanlardan ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen insanların dostça yaşadığı bir ilçe ve böyle bir ilçede yöneticilik yapmak da bizlere gurur veriyor dedi. Başkan Neşet Çağlayan, Trabzonlular Derneği için Kültür Merkezi bünyesinde bir yerin de tahsis edileceği müjdesini vererek, Trabzonlular bulundukları şehirlere adapte olan, orada her zaman görev alan insanlardır dedi. Kongrede daha sonra raporlar okunup onaydan geçti. 380 üyesi bulunan Trabzonlular Derneği’nde yaklaşık 300 üye kongreye katıldı. Yapılan seçimlerde ise Cemal Karagüzel ve ekibi yeniden Derneğin yönetimine seçildi.

 

 

Yönetim Kurulu

 

1.     Cemal Karagüzel

2.     Soner Yolsal

3.     Osman Yılmaz

4.     İlhan Yazıcı

5.     Sabahattin Özbay

6.     Bahtiyar Çalık

7.     Fuat Elbir

 

Denetleme Kurulu

1.     Utku Yolsal

2.     Osman Turan

3.     Kenan Karagüzel

 
Bu haber 176 kez okunmuştur.
Kategori:
16.12.2018 14:49:01 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.