Birlikte Güçlüyüz ekibi basınla buluştu

Birlikte Güçlüyüz ekibi basınla buluştu

12 Mart 2018 Pazartesi 10:14

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2 Nisan tarihinde yapılacak olan Meclis seçimleri öncesinde aday listelerden Birlikte Güçlüyüz ekibi hafta sonu basın mensupları ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

 

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2 Nisan tarihinde yapılacak olan Meclis seçimleri öncesinde aday listelerden Birlikte Güçlüyüz ekibi hafta sonu basın mensupları ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu. Aday listenin başkan adayı Nizamettin Alkan, oda yönetimi olarak Rutinin dışına çıkacaklarını belirterek, odanın bugüne kadar yaptığı Meslek Komiteleri toplantılarını Sektörel baza indirip bu şekilde değerlendirmeler yapacaklarını ifade etti.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu başkanlığına aday olan Nizamettin Alkan ve ekibi, Familya Apart’ta düzenlenen kahvaltı programında medya mensupları ile bir araya geldi. Nizamettin Alkan, Birlikte Güçlüyüz anlayışı ile çıktıları bu yarışı başarı ile taçlandırmayı amaçladıklarını ifade etti. Nizamettin Alkan, ekip arkadaşlarının her birinin özverili ve her birinin kendi alanların çok başarılı isimlerden oluştuğuna da vurgu yaparak, bu hedeflerle çalışıp oda üyelerimize en güzel hizmeti vermeyi hedefliyoruz dedi. Oda yönetim anlayışını rutinin dışına çıkaracaklarına da vurgu yapan Nizamettin Alkan, sahip olduğumuz gücü üyelerine zamanında ve ihtiyaçların karşılanabileceği şekilde göstermelidir. Oda meslek grubu toplantılarının tarzını değiştirip sektörel bazda toplantılar yapacağız. Tüm sektörlerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını tespit edip buna göre çalışma yürüteceğiz dedi. Birlikte yapacakları çalışmalar ile üyelerin yanlarında her zaman odanın gücünü hissedeceğini ifade eden Nizamettin Alkan, üyelere yönelik hizmet hedeflerini de anlattı. Alkan, sektör üyelerini buluşturmak, oda ile üye ilişkilerindeki eksiklikleri ortadan kaldırmak, odaya ve ilçeye yeni bir sosyal tesis kazandırmak, odaya gelir getirecek çalışmalar yapmak, üyelerin markalarının tanıtımına katkı sağlamak, ihracatı artırmak, Meslek lisesi ve MYO ile ortak çalışmalar yapmak, girişimcilere ve Arge çalışmalarına destek olmak, ilçe değerlerine sahip çıkmak gibi 41 farklı projemizi hayata geçirmeyi planlıyoruz dedi. Basın toplantısında Nizamettin Alkan daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 
Bu haber 177 kez okunmuştur.
Kategori:
16.12.2018 14:49:19 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.