Damperliler'de yeni dönem

Damperliler'de yeni dönem

12 Mart 2018 Pazartesi 10:20

Orhangazi Damperliler Kooperatifi’nde Olağan Genel Kurul toplantısı Kooperatif’in yeni ofisinde yapıldı.

 

Orhangazi Damperliler Kooperatifi’nde Olağan Genel Kurul toplantısı Kooperatif’in yeni ofisinde yapıldı. 27 ortağı bulunan Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi’nde yeni başkan Burak İnce oldu.

Orhangazi’de 2004 yılında kurulan ancak son yıllarda zor günler geçirmesinden dolayı fesih noktasına gelen Orhangazi Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi’nde yeni dönem başladı. Daha önce kapatılma kararı alınan Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi yeni ofisinde gerçekleştirdiği kongresinde yeni yönetimini seçti.

YENİ BAŞKAN BURAK İNCE

27 ortağı bulunan Orhangazi Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi’nin yapılan Olağan Genel Kurul toplantısında yeni başkan Burak İnce seçildi. Gelir gider, bilanço ve yeni döneme ait hesapların ortaya konduğu Genel Kurulda kooperatifin yeniden eski günlerine dönebilmesi için yeni önlemler de alındı. Başkanlık görevine seçilen Burak İnce, Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi’ni eski günlerine döndüreceklerini belirterek, buradaki 27 ortağın daha iyi kazanabilmesi için hem iş potansiyelinin artırılması hem de yeni iş alanları oluşturulması için çalışacağız dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM

Yönetim Kurulu Asil

1 . Burak İnce

2. Gökhan Udlu

3. Engin Tunç

Yönetim Kurulu yedek

1-Ozan Koçer

2-Yaşar Titiz

3-Oğuz Sezgin

Denetleme kurulu

1-Ahmet Sağlam

2-Yakup Tatlı

 

 
Bu haber 234 kez okunmuştur.
Kategori:
22.2.2019 10:11:58 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.