Başarılarımızı taçlandırmak için çalışacağız

Başarılarımızı taçlandırmak için çalışacağız

12 Mart 2018 Pazartesi 11:07

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve 2 Nisandaki seçimlerde yönetim kurulu başkanlığına aday olan Erol Hatırlı seçim süreci ve hedefleri ile ilgili bir açıklama yaptı.

 

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve 2 Nisandaki seçimlerde yönetim kurulu başkanlığına aday olan Erol Hatırlı seçim süreci ve hedefleri ile ilgili bir açıklama yaptı. Erol Hatırlı, yeni dönemde bugüne kadar ki başarılarını taçlandırmak için uğraş vereceğiz dedi.

 

Bilindiği gibi bizler ekip arkadaşlarımızla birlikte yola çıkarken geride birçok başarılı projeyi gerçekleştirmenin huzuru ile yeniden değerli üyelerimizin huzuruna çıkmış bulunduklarını belirten Erol Hatırlı, Orhangazi TSO’da Meclis Başkanlığım döneminde Yönetim Kurulumuz, Meclis Üyelerimiz ve tüm meslek gurupları ile üyelerimizin desteği ile gerçekleştirdiğimiz vizyon projelere yenilerini eklemek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz dedi. Öncelikle altını çizmek istiyorum ki başarımızın temelinde her zaman “Biz” anlayışı ile taçlandırdığımız projeler vardır. Bir ve beraber olarak çalışmanın ilçemize katacağı değeri bizler Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odamızda çok iyi görmüş ve örnekleri ile siz değerli Orhangazililere de sunmuş bulunmaktayız. Yeni dönemde elbet Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası olarak gerçekleştirmek istediğimiz birçok hedefimiz var. Tüm guruplardaki Meclis Üyesi adayı arkadaşlarımla birlikte önceliğimiz her zaman kalkınan ve bu kalkınmadan hak ettiği payı alan bir Orhangazi’nin olmasıdır dedi.

EKİP ÇALIŞMASI EN ÖNEMLİ ANLAYIŞIMIZ OLACAK

Öncelikle belirtmek isterimki , Bizlerin özen gösterdiği en önemli ilke, birlik beraberlik ve dayanışıma içinde, bireyselliği öne çıkarmadan ekip çalışmasına önem vererek ortak aklın gücünü sonuna kadar kullanmak olmuştur diye konuşan Erol Hatırlı, 10 yıla yaklaşan hizmet dönemimizde şeffaflığı yitirmeden duyguları aklın önüne koymadan somut sorunlara somut çözümler üretme ilkesinden şaşmadan öğrendiklerimizi ve bildiklerimizi en yaygın biçiminde paylaşarak bize destek olmuş ve görev vermiş üyelerimize yardımcı olmayı hedefledik. Bütün üyelerimizin ve havzamızdaki diğer mesleki örgüt yöneticilerinin tanıklık ettiği çalışmalarımızda bilgimiz yettiği zaman kendi imkânlarımızın yetmediği zaman uzman görüşlerinden yararlanarak yetkili makamlara, sağlam gerekçeleri olan talepler ilettik; ilettiğimiz taleplerinde takipçisi olduk. Bulunduğumuz makamların “ seçilmiş yönetici makamı” olduğu bilincinden hiç ödün vermedik. Gücü üyelerimizden aldığımız için, üyelerimiz kadar güçlü olabileceğimizi unutmadık dedi. Erol Hatırlı açıklamasının devamında şunları söyledi; Öncelikle bu zamana kadar odamızda görev almış olan, bütün meclis ve yönetim kurulu üyelerine, göstermiş oldukları özverili çalışmalardan ve yaptıkları hizmetlerden ötürü, bir kez daha teşekkür ediyorum. Üyelerimizin ve ilçemizdeki tüm ticari çevrelerin kalkınmasına yönelik faaliyetlerde bulunmayı,  projeler üretmeyi ve ilgili konularda her kesim üzerinde etkileşim yaratmayı sağlamak için aday olduğumuzu özellikle altını çizerek belirtmek istiyoruz. Biz geçmiş birikimimiz, geniş vizyonumuz, çalışmalarımız ve bir dizi projelerimizle hizmete hazırız. Bir şeyi daha açık ifade ediyoruz. Odamıza hizmet yarışında, rakiplerimiz olacaktır. Kendilerine de bir kez daha başarılar dileriz. Amacımız, yaşadığımız ilçemize, ilimize, ülkemize hizmet etmektir.  Yaptığımız her şey de, aldığımız her kararda, üyelerimize karşı sorumluluğumuz bulunmaktadır. Üyelerimizin odamızla ilgili değerli görüşlerini de bire bir yaptığımız ziyaretlerde kendilerinden almaya devam ediyoruz. Eğer görev verilirse aldığımız bu talepleri değerlendirmek ve sürekli üyemiz ile sıcak temas halinde programlarımızı yürütmek istiyoruz.  Üyelerimizden gelen her konuyu ekip çalışması ile gündeme taşıyacağız. Görev süremiz boyunca her üyemize bire bir ulaşmayı hedefliyoruz. Başta üyelerimiz ve basın olmak üzere, herkes ile paylaşımcı ve açık olacağız. Birlik ve bütünlük yaratmanın öncüsü olacağız. Bu şehrin insanının maddi ve kültürel zenginliğini arttırarak,  refahını arttırmanın yollarını arayacağız. Bizlerin özen gösterdiği en önemli ilke, birlik beraberlik ve dayanışma içinde, bireyselliği öne çıkarmadan, ekip çalışmasına önem vererek, Ortak aklın gücünü sonuna kadar kullanmak olacaktır.

HEDEFLERİMİZ BÜYÜK ,YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Hedeflerimiz Büyük, Yapacak çok işimiz var, projelerimiz hazır, biz hazırız, ekibimiz hazır, göreve geldiğimiz an işe başlayacak tecrübeye sahibiz.  Kısaca projelerimizden bahsetmek istiyorum. Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi konusunda çalışmalarımızda sona geldik. Hayırlısıyla kazmayı vurduğumuz an, Orhangazi için büyük bir ekonomik gücü ilçemize kazandırmış olacağız. Turizm konusunda mevcut çalışmalara devam edip ilçemizin Turizmden hak ettiği payı almasını istiyoruz. Sektörel toplantılar yaparak, üyelerimizin talep ve şikayetlerini dinlemek ve gerekli çalışmaları üyelerimizin menfaatlerini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmek istiyoruz. Kobi Danışma Merkezi kurarak, üyelerimizin ihtiyacı olduğu eğitimlerin alınmasını sağlamak, danışmanlık yapmak, ticari fırsatları yakalamasına imkan tanımak, mevcuatlarla ilgili tıkanıklıkları gidermek, onları daha fazla tanıtarak ticaretlerini arttırmak, girişimciliği teşvik etmek istiyoruz. E –ticaret dünya ve ülke ekonomisinde son derece önemli bir paya sahip artık. Bu konuda Üyelerimizin e-ticaretten hak ettiği payı alması için destek olacağız.  İlçemiz için son derece önemli olanbir konu, “ ENVANTER”.  Tarım, sanayi ve ticari envanterinin oluşturulması için çalışmalarımızın altyapısını şimdiden yapmaya başladık. Odamızda,üyelerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için Dijital Dönüşümü Sağlayacağız ve böylece  ve Hizmet kalitemizi arttıracağız. Üyelerimiz artık tek noktadan hizmet alarak işlerini çok daha kolay yapabilecekler. Bölge Odaları ile İşbirliği içerisinde sürekli üyelerimizin menfaatlerini göz önünde bulundurarak bilgi alışverişinde bulunup, sinerji oluşturacağız.  Üyelerimizin gelişimi ve ticari kazançlarını arttırmak amacıyla, Fuarlar , Sektörel geziler ve ikili iş görüşmeleri düzenleyeceğiz. Sanayi –Satınalma buluşma toplantılarının devamlılığını niteliğinde olan, Dijital ortamda ,ellerimizdeki telefonlarla çok hızlı ve çok daha kolay ticari hareketler sağlayacağımız “ Teklif “ alıp verebildiğimiz “ E-Teklifim” platfomunu hayata geçireceğiz. Bölge Zeytininin ve Zeytin Ticaretinin Hak Ettiği Değere Ulaştırılması için çalışmalar yapacağız. Coğrafi işareti alınmış olan Gedelek turşumuzun Marka değerlerini daha da üst noktalara çıkaracağız. Kısaca bu yapacağımız çalışmalarda hepbirlikte çalışıp, sizlerle Ortak Akılda Buluşmak için aday olduğumuz belirtmek istiyorum. İlçemize ve odamıza hizmet vermek için aday olan deneyimli ve tecrübeli ekibime, birlikte bu yola çıktığımız için teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. Ayrıca tüm üyelerimize ekibim adına, şimdiden teşekkür eder, Seçimlerimizin ilçemize ve odamıza hayırlı olmasını temenni ederim.

 
Bu haber 272 kez okunmuştur.
Kategori:
22.2.2019 10:06:49 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.