Başkan Çağlayan Gençlik Buluşması'na katıldı

Başkan Çağlayan Gençlik Buluşması'na katıldı

12 Mart 2018 Pazartesi 11:27

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Bursa Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen ve Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu tarafından organize edilen Gençlik Buluşmasına katıldı.

 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Bursa Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen ve Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu tarafından organize edilen Gençlik Buluşmasına katıldı. Organizasyona Orhangazi’den de çok sayıda vatandaş katıldı.

Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu tarafından Bursa Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Gençlik Buluşmasına Bursa Protokolü ve Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’da katıldı. Erzurum Dernekleri Federasyonu Gençlik yapılanması tarafından düzenlenen gecede gençlerin gösterileri yer alırken, gecede bir konuşma yapan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, gençlerin böylesine önemli bir organizasyona imza atmalarının kendilerini mutlu ettiğini ifade etti. Gecede Kılıç Kalkan ve Erzurum Bar Ekiplerinin gösterileri yer alırken, Tarihi Mehteran ekibi de bir gösteri düzenledi. Erzurum Dernekleri Federasyonu Başkanı Ömer Ömeroğulları Afrin’de devam eden operasyonlar ve yaşanan şehit olayları nedeniyle Gençlerin organizasyonunu bir Gençlik Şöleni değil, bir Gençlik Buluşması olarak tertip ettiklerini belirterek, bu vesile ile Afrin operasyonunda Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanında olduğumuzu daha gür bir sesle duyuruyorum dedi.

 
Bu haber 248 kez okunmuştur.
Kategori:
17.2.2019 03:42:52 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.