Sakatlar Derneği'nde Emrullah Akçay ile devam

Sakatlar Derneği'nde Emrullah Akçay ile devam

12 Mart 2018 Pazartesi 11:29

Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi’nin Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.

 

Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi’nin Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. İlçe protokolü ve çok sayıda davetlinin katıldığı Sakatlar derneği kongresinde mevcut başkan Emrullah Akçay yeniden dernek başkanlığına seçildi.

Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı Belediye Nikah Dairesinde yapıldı. Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, siyasiler ve çok sayıda davetlinin yanı sıra dernek üyelerinin katıldığı Genel Kurulun açılış konuşmasını yapan başkan Emrullah Akçay, 6 yıldır bu görevi yürüttüğünü belirterek, bugüne kadar yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Emrullah Akçay dernek faaliyetlerinde kendilerine destek olan Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz ve Belediye Başkanı Neşet Çağlayan başta olmak üzere tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür etti. Daha sonra kürsüye gelen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Sakatlar Derneği’nin Orhangazi’de en faal derneklerden birisi olduğunu belirterek, bizler de derneğimize her konuda destek olduk. Bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz dedi. Kongrede konuşan Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz ise yeni yönetime başarı diledi. Daha sonra yapılan seçimlerde Emrullah Akçay başkanlığındaki yeni yönetim göreve seçildi. Sakatlar Derneği yeni yönetimi şu şekilde oluştu;

Yönetim Kurulu

 1. Emrullah Akçay
 2. Muhammed Demirci
 3. Cevdet Yazıcı
 4. Cihan Çokluk
 5. Sema Kara

Denetleme Kurulu

 1. Nevzat Kırmızıay
 2. Nizamettin Taylan Alkan
 3. Semra Demirci

Disiplin Kurulu

 1. Yenigül Ergül
 2. Durmuş Selmanlar
 3. Yusuf Kaya
 4. Ömer Şıldır
 5. Erol Boz

Üst Kurul

 1. Emrullah Akçay
 2. Muhammed Demirci

 
Bu haber 583 kez okunmuştur.
Kategori:
19.2.2020 20:05:25 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima