Ak Parti Bursa, Eğitim Kampında buluştu

Ak Parti Bursa, Eğitim Kampında buluştu

26 Mart 2018 Pazartesi 12:51

Ak Parti Bursa İl başkanlığı tarafından düzenlenen Eğitim Kampı hafta sonu gerçekleştirildi. 

 

Ak Parti Bursa İl başkanlığı tarafından düzenlenen Eğitim Kampı hafta sonu gerçekleştirildi. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Milletvekilleri, Belediye Başkanları, İlçe başkanları ve teşkilat mensuplarının katıldığı kamp programında iki gün boyunca teşkilat mensuplarına farklı konularda eğitimler verildi. Eğitim programının ikinci gününde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eğitimdeki Bursa teşkilatına görüntülü canlı yayınla bağlanıp başarı diledi.

Ak Parti Bursa İl Teşkilatı Eğitim ve İstişare Toplantısı Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde Hüdai Kaplıcalarında bulunan termal bir otelde yapıldı. Sabah saat 10.00 da başlayan toplantıya, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, eski Bakanlar Efkan Ala ve Mehmet Müezzinoğlu ile Milletvekilleri katıldı. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ve misafirleri otelde karşılayan Sandıklı Belediye başkanı Mustafa Çöl ‘’ Sandıklımız Bursa AK Parti İl Başkanlığının programı dolayısı ile ilçemizde 3 Bakan 7 milletvekili 17 belediye başkanını misafir ediyor. Başbakan Yardımcımız Hakan Çavuşoğlu, eski İçişleri Bakanımız Efkan Ala, Eski Sağlık ve Çalışma Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu´nu karşıladık. Bakanlarımız ile ilçemiz hakkında istişarelerde bulunduk. Güzel ve kadim ilçemizde konuklarımızı ağırlamak büyük bir onur’’ dedi. Fotoğraf çekiminin ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

ORHANGAZİ TOPLANTIYA TAM KADRO KATILDI

Ak Parti Bursa İl Başkanlığının düzenlediği Eğitim Kampına Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, teşkilat mensupları, kadın ve gençlik kolları üyeleri de katıldı.

 
Bu haber 468 kez okunmuştur.
Kategori:
20.10.2019 18:12:53 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima