İbn-i Sina Aile Sağlığı Merkezi açılıyor

İbn-i Sina Aile Sağlığı Merkezi açılıyor

27 Mart 2018 Salı 11:42

Her yıl artan nüfusa yönelik ilçe halkının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yürüten Gemlik Belediyesi, sağlık alanındaki yatırımlarına da hız kesmeden devam ediyor.

 

Her yıl artan nüfusa yönelik ilçe halkının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yürüten Gemlik Belediyesi, sağlık alanındaki yatırımlarına da hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Gemlik Belediyesi tarafından 15.000 nüfusa sahip Cumhuriyet Mahallesinde yaptırılan, İbn-i Sina Aile Sağlığı Merkezinde sona gelindi.

İnşaat alanında incelemelerde bulunan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, İbn-i Sina Aile Sağlık Merkezinde çalışmaların büyük ölçüde tamamlandığı önümüzdeki haftalarda hizmete gireceğini müjdeledi. Şehir merkezinden en uzak yerleşim alanlarına kadar hizmetleri aksatmadan vatandaşların kullanımına sunduklarını dile getiren Başkan Yılmaz, Cumhuriyet Mahallesi İbn-i Sina Aile Sağlık Merkezi’nin yanı sıra Balıkpazarı Mahallesi, Cihatlı Mahallesi, Eşref Dinçer Mahallesi ve Hisartepe Mahallesi olmak üzere, bu yıl 5 mahallemize 5 sağlık ocağı kazandırıyoruz. İbn-i Sina Aile Sağlık Merkezimiz de tamamlandıktan sonra bölgenin sağlık alanındaki ihtiyaçları büyük ölçüde karşılanmış olacak. Amacımız daha yaşanabilir, daha sağlıklı bir kent oluşturmak” diye konuştu.

 
Bu haber 14967 kez okunmuştur.
Kategori:
29.3.2020 13:54:15 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima