OTSO'da seçim günü

OTSO'da seçim günü

2 Nisan 2018 Pazartesi 13:22

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nda Meclis seçimleri bugün başlıyor. 

 

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nda Meclis seçimleri bugün başlıyor. 15 Meslek Komitesinden 30 Meclis üyesinin seçiminin yapılacağı bugünkü seçimlerde oy verme işlemi 09.00’da başlayıp saat 17.00’de sona erecek.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri bugün yapılıyor. Daha önce ekim 2017’de yapılacağı duyurulan ancak son anda Bakanlar Kurulu kararı ile 6 ay ertelenen oda seçimleri Orhangazi TSO’nun Meclis seçimleri bugün yapılıyor.

Orhangazi TSO sandık başında

Oda ve borsa seçim takvimine göre Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nda Meclis seçimleri bugün yapılacak. İlçe Seçim Kurulu nezaretinde yapılacak olan seçimler sabah 09.00 itibarı ile başlayıp 17.00’de sona erecek. Seçimlerde oda üyesi 1000 kişi oy kullanabilecek.

Yönetim seçimleri 9 nisanda

Meclis seçimlerinin ardından aynı gün 15 Meslek Komitesinde 30 kişilik meclis listesinin seçimi yapılmış olacak. Meclis seçiminin ardından 9 nisan pazartesi günü ise 9 kişilik yönetim kurulu seçimleri yapılacak.

2 aday yarışıyor

Orhangazi TSO’da 2 dönemdir başkanlık koltuğunda oturan Ergün Efendioğlu’nun yeniden aday olmayacağı Orhangazi TSO seçimlerinde halen oda meclis başkanlığı görevini yürüten Erol Hatırlı ile Nizamettin Alkan yarışacak.

 

 
Bu haber 487 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:31:22 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.