Yeni meclis ilk kez toplanıyor

Yeni meclis ilk kez toplanıyor

9 Nisan 2018 Pazartesi 09:48

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nda geçen hafta başında yapılan Meclis seçimleri sonrasında belirlenen 30 kişilik Orhangazi TSO meclisi ilk toplantısını bugün yapıyor.

 

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nda geçen hafta başında yapılan Meclis seçimleri sonrasında belirlenen 30 kişilik Orhangazi TSO meclisi ilk toplantısını bugün yapıyor. En yaşlı üye İslam Kurtiş başkanlığında toplanacak olan Meclis Yönetim kurulu seçimlerinin yanı sıra Meclis başkanı, meclis başkan vekilleri ve divan kurulunu seçecek. Toplantı saat 16.00’da başlayacak.

 

2 Nisan Pazartesi günü yapılan ve Erol Hatırlı’nın listesinin büyük bir çoğunlukla kazandığı Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi bugün ilk toplantısını yapıyor. Daha önce belirlenen seçim takvimine göre ilk toplantısını bugün yapacak olan Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi Meclisin en yaşlı üyesi İslam Kurtiş başkanlığında toplanacak.

MECLİS BAŞKANI VE MECLİS YÜRÜTME KURULU SEÇİLECEK

Bugün saat 16.00’da Ticaret ve Sanayi Odası Meclis salonunda yapılacak olan toplantıda ilk olarak meclis başkanlığı seçimi yapılacak. Murat Öztürk’ün Meclis başkanlığına aday olacağı seçimlerde ayrıca Meclis başkan vekilleri, meclis katip üyeleri seçilecek.

YÖNETİM KURULU SEÇİMİ YAPILACAK

Toplantıda daha sonra yönetim kurulu seçimleri yapılacak. Meclisteki 30 üye yönetim kurulu başkanı ve toplamda 9 kişilik yönetim kurulunun seçimini yapacak. Orhangazi TSO’da yeni yönetim kurulu başkanı ise Erol Hatırlı olacak.

 
Bu haber 323 kez okunmuştur.
Kategori:
19.3.2019 05:43:39 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.