Gözler Mustafa Kaya'da

Gözler Mustafa Kaya'da

19 Nisan 2018 Perşembe 14:10

Erken genel seçim tarihinin 24 Haziran olarak belirlenmesinin ardından Milletvekili adaylığı için de gözler adaylık düşünen isimlere çevirdi.

 

Erken genel seçim tarihinin 24 Haziran olarak belirlenmesinin ardından Milletvekili adaylığı için de gözler adaylık düşünen isimlere çevirdi. Orhangazi’de ismi Milletvekili adaylığı için geçen Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya’nın aday olup olmayacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin 24 Haziran tarihinde yapılacağını açıklamasının ardından gözler milletvekili adaylıklarına çevrildi. Bu isimlerden birisi de Orhangazi Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya. Mustafa Kaya’nın yakın çevresine milletvekili adaylığı düşündüğünü defalarca dile getirdiği belirlendi. Konu ile ilgili görüşlerini belirten Mustafa Kaya, şu an itibarı ile sadece 24 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimlere odaklandıklarını belirterek, tek düşüncemiz bu seçimlerden Orhangazi’den yeni bir rekorla ayrılmak. Bu minvalde tüm teşkilat mensuplarımızla çalışmalarımıza başladık. Adaylık konusu Genel Merkezimizin ortaya koyacağı yol haritası ile birlikte bu konudaki görüşümüzü de ortaya koyacağız dedi.

 

 
Bu haber 423 kez okunmuştur.
Kategori:
20.10.2019 18:14:20 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima