Fırat Söğütlü MHP aday adayı oluyor

Fırat Söğütlü MHP aday adayı oluyor

26 Nisan 2018 Perşembe 12:12

24 Haziran Genel seçimleri öncesinde MHP’de de aday adaylığı telaşı yaşanıyor.

 

24 Haziran Genel seçimleri öncesinde MHP’de de aday adaylığı telaşı yaşanıyor. Orhangazi’de uzun dönem Ülkü Ocakları Başkanlığı yapan ve halen MHP Orhangazi Başkan yardımcılığı görevini yürüten Fırat Söğütlü MHP’den Bursa 2.Bölge Milletvekili aday adayı oluyor. Söğütlü bu akşam Parti binasında düzenleyeceği basın toplantısı ile adaylığını açıklayacak.

MHP’de Milletvekili aday adaylığı başvuruları başladı. Orhangazi’de uzun yıllar Ülkü Ocakları Başkanlığı yapan, halen MHP Orhangazi İlçe başkanlığında ikinci başkan olarak görev yapan Fırat Söğütlü MHP Bursa 2.Bölge Milletvekili aday adayı oluyor. Genç siyasetçi parti yöneticiliğindeki görevinden bugün itibarı ile istifa ederek Milletvekili aday adayı olacak. Fırat Söğütlü’nün bu akşam parti binasında basın toplantısı düzenleyerek Milletvekili aday adaylığını açıklayacağı kaydedildi. Fırat Söğütlü aday adaylığı ile ilgili olarak sosyal medya hesabı üzerinden de bir açıklama yaptı. İşte Söğütlü’nün o açıklaması; ‘Milli duruş, Şühedaya vefa, Millete beka’ şiarı ile yola çıktığım, yıllarca hizmet etmekten şeref duyduğum Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi’ndeki görevlerimden sonra Büyük Türk Milletinin geleceğine yön vermeye ve Gazi Meclisimizin vekilliğine, mensubu olmaktan Şeref duyduğum Milliyetçi Hareket Partisinden A.Adaylığımı açıklıyorum. Hak Teala zor işimizi kolay kılsın.  Saygılarımla.

 
Bu haber 272 kez okunmuştur.
Kategori:
19.1.2019 12:20:12 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.