Efendioğlu bugün başvurusunu yapıyor

Efendioğlu bugün başvurusunu yapıyor

26 Nisan 2018 Perşembe 12:40

24 Haziran Genel seçimleri için Ak Parti’den Bursa 2.Bölge Milletvekili aday adayı olan Ergün Efendioğlu, adaylık başvuru dosyasını bugün Ak Parti Bursa İl Başkanlığına teslim ediyor.

 

24 Haziran Genel seçimleri için Ak Parti’den Bursa 2.Bölge Milletvekili aday adayı olan Ergün Efendioğlu, adaylık başvuru dosyasını bugün Ak Parti Bursa İl Başkanlığına teslim ediyor.

Ak Parti Bursa 2.Bölgeden Milletvekili aday adayı olan Ergün Efendioğlu aday adaylığı başvurusunu bugün Ak Parti Bursa İl Başkanlığına yapıyor. Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nda 2 dönem yönetim kurulu başkanlığı yapan, Efendioğlu Mermer A.Ş. Yönetim Kurulu başkan yardımcısı olan Ergün Efendioğlu, aday adaylığı ile ilgili de bir açıklama yaptı.

İnsanın en hayırlısı insana yararlı olandır

Ergün Efendioğlu, bugün yapacağı adaylık başvurusu öncesinde yaptığı değerlendirmede Bölgeye, Bursa’ya ve ülkeye yararlı olmaya çalıştığını belirterek insanın en hayırlısı insanlığa yararlı olandır sözü hayat düsturum oldu. Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığım süresince bölgemizin turizm potansiyellerine dikkat çektim ve bu yönde çalışmaların yapılması gerektiğine vurgu yaptım.Özellikle İznik, Orhangazi ve Gemlik ilçelerinin turizm potansiyellerinin harekete geçirilmesi, İznik’in kültür turizminin, Orhangazi’nin göl, ılıca ve doğa turizminin ve Gemlik’in deniz turizminin harmanlanarak bölgenin (altın üçgen) haline getirilebileceğine yüksek inancım var. Osmangazi köprüsünün varlığı ile bölge İstanbul gibi büyük bir metropole uzaklığı sadece 40 dakika mesafeye düşmüştür.  Bölgedeki turizm potansiyellerimizi harekete geçirebilirsek hem bölgemizde yaşayan insanların sosyal yaşam kalitesini yükseltmiş olacağız, hem de bölgemiz ve Bursa’mız ekonomisine ciddi anlamda turizm girdisi sağlamış olacağız. Bu yönde çalışmalar yapmak üzere bu dönem Ak Parti Bursa Milletvekili olarak bölgeme, ilime ve ülkeme hizmet etmek istiyorum dedi. 

 
Bu haber 366 kez okunmuştur.
Kategori:
22.2.2019 10:13:44 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.