Narlıca'nın zirve inadı

Narlıca'nın zirve inadı

27 Nisan 2018 Cuma 11:36

İkinci Amatör kümede 7.grupta Gedelekgücü’nün ardından grupta ikinci sırayı koruyan Narlıcaspor, sezonu şampiyon olarak tamamlamanın hesaplarını yapıyor.

 

İkinci Amatör kümede 7.grupta Gedelekgücü’nün ardından grupta ikinci sırayı koruyan Narlıcaspor, sezonu şampiyon olarak tamamlamanın hesaplarını yapıyor. Narlıcaspor, ligde zirve inadını sürdürürken, en kötü ihtimalle ligi ikinci bitirip birinci amatör kümeye yükselmenin hesaplarını yapıyor.

Bursa İkinci Amatör küme 7.grupta Gemlik ve Yenişehir takımları ile aynı grupta mücadele eden Orhangazi takımlarının bu sezonki başarısı dikkat çekiyor. Ligde sezon başından bu yana liderlik koltuğunu Gedelekgücü parsellerken, yine sezon başından bu yana Gedelekgücü’nün en önemli rakibi ise Narlıcaspor oldu. Lider Gedelekgücü’nün 3 puan gerisinde lig ikincisi olan Narlıcaspor, sezon başından bu yana zirve inadını sürdürüyor. Narlıcaspor’da hedef ligi zirvede bitirmek olsa da en kötü ihtimalle ligi ikinci sırada tamamlayıp gelecek sezon birinci amatör kümede mücadele etmeyi hedefliyor.

 
Bu haber 291 kez okunmuştur.
Kategori:
23.1.2019 05:14:52 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.