Hakan Ulusu  Milletvekili aday adayı oluyor

Hakan Ulusu Milletvekili aday adayı oluyor

27 Nisan 2018 Cuma 11:46

AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatının kurucu gençlik kolları başkanlığıyla siyasete ilk adımı atan ve birçok görevden sonra Ankara’da KOSGEB Daire Başkanı olarak görev yapan Hakan Ulusu istifa etti.

 

AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatının kurucu gençlik kolları başkanlığıyla siyasete ilk adımı atan ve birçok görevden sonra Ankara’da KOSGEB Daire Başkanı olarak görev yapan Hakan Ulusu istifa etti. Ulusu, Bursa 1. Bölgeden milletvekili aday adayı olacak.

AK Parti Orhangazi teşkilatında etkin isimlerden olan ve kurucu gençlik kolları başkanlığı unvanını taşıyan Hakan Ulusu, siyasette yeniden kolları sıvadı. Daha önce, dönemin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı görevini yürüten Faruk Çelik’in siyasi danışmanlığı, KOSGEB Bursa il müdürlüğü uzman personeli, KOSGEB Yalova İl Müdürlüğü görevlerinde bulunan ve birçok eğitim programına katılan Ulusu, bir süredir Ankara’da KOSGEB Daire Başkanı olarak görev yapıyordu.

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLUYOR

Hakan Ulusu, 24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesinde aday adayı olmaya karar verdi. Dün itibariyle KOSGEB Daire Başkanlığı görevinden istifa eden Hakan Ulusu’nun hafta sonu Bursa’ya gelerek Milletvekili aday adaylığı için müracaatta bulunacağı öğrenildi. Ulusu, 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde milletvekili aday adayı olmuştu.  İktisat alanında yüksek lisans sahibi, evli ve 2 çocuk babası olan Ulusu’nun Bursa 1. Bölgeden aday adayı olacağı bildirildi.

 

 
Bu haber 581 kez okunmuştur.
Kategori:
22.2.2019 10:06:16 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.