Ümit Yaşar Semerci aday adaylığını açıkladı

Ümit Yaşar Semerci aday adaylığını açıkladı

27 Nisan 2018 Cuma 12:00

24 Haziran’da yapılacak olan Genel seçimler için SP’den Milletvekili aday adayı oldu.

 

24 Haziran’da yapılacak olan Genel seçimler için SP’den Milletvekili aday adayı oldu. Bursa İl Başkanlığında yapılan aday adayı tanıtım toplantısına da katılan Ümit Yaşar Semerci çiftçiyi temsil etmek için milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Orhangazi’ye bağlı Yeniköy Mahallesinde belde olduğu dönemde SP Belde Başkanlığı görevinde bir dönem bulunan, Selanikliler Derneği yönetim kurulu üyesi Ümit Yaşar Semerci SP’den Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimlerinde SP’den Bursa Birinci Bölge’den milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Ümit Yaşar Semerci partinin Bursa’da yapılan aday adayı tanıtım toplantısına da katıldı. Ümit Yaşar Semerci burada yaptığı değerlendirmede Çiftçinin temsilcisi olarak, tarıma destek olmak, emeklinin sorunlarını çözmek için bu göreve talip oldum dedi.

 

 
Bu haber 524 kez okunmuştur.
Kategori:
18.10.2019 05:37:22 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima