Zeynep Höçük aday adayı oldu

Zeynep Höçük aday adayı oldu

30 Nisan 2018 Pazartesi 10:25

24 Haziran Genel seçimleri öncesinde AK Parti’de aday adaylığı başvurusu yapan isimlere Zeynep Höçük’de eklendi.

 

24 Haziran Genel seçimleri öncesinde AK Parti’de aday adaylığı başvurusu yapan isimlere Zeynep Höçük’de eklendi. Orhangazili avukat, Meclis üyesi Zehra Höçük’ün ablası olan avukat Zeynep Höçük AK Parti Bursa İl başkanlığına aday adaylığı dosyasını teslim etti.

AK Parti Bursa Milletvekili aday adaylıkları devam ediyor. Orhangazili avukat Zeynep Höçük’de aday adaylığı dosyasını Ak Parti Bursa İl Başkanlığına teslim etti. Milletvekli aday adaylığı ile ilgili sosyal medya hesabında bir mesaj yayınladı. Avukat Zeynep Höçük aday adaylığı ile ilgili şu görüşlere yer verdi; Bursa’nın kadın milletvekili aday adayı olarak 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 2023,2053,2071 hedeflerinin ilerlemesinde Milletimizin ve Cumhurbaşkanımızın yanında  “ Ben de Varım” diyerek bugün itibari ile İl Başkanlığına aday adaylığı başvurumu yapmış bulunmaktayım. Öncelikle desteğini hiç esirgemeyen aileme , siyasi büyüklerime ve yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Rabbim hakkımda hayırlısını nasip etsin diyor tüm aday adayı arkadaşlarıma çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum.

 
Bu haber 334 kez okunmuştur.
Kategori:
22.2.2019 10:04:46 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.