Ak Parti aday adaylarını ağırladı

Ak Parti aday adaylarını ağırladı

3 Mayıs 2018 Perşembe 15:25

24 Haziran genel seçimlerinde Bursa Milletvekili aday adayı olan isimler teşkilat ziyaretlerine başladı.

 

24 Haziran genel seçimlerinde Bursa Milletvekili aday adayı olan isimler teşkilat ziyaretlerine başladı. Cumartesi günü yapılacak olan temayül yoklaması öncesinde AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatı önceki akşam 22 aday adayını parti teşkilatında ağırladı.

24 Haziran genel seçimlerinde Bursa’dan Milletvekili aday adayı olan isimlerin teşkilat ziyaretleri başladı. Aday adayları, 5 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan temayül yoklamaları öncesinde ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek burada teşkilat üyelerine kendilerini tanıtıp projelerini anlatıyor. Bu kapsamda AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatı önceki akşam teşkilat binasında 22 aday adayını ağırladı. Ak Parti’nin Orhangazili adayları Ergün Efendioğlu, Aydın Keskin, Hakan Ulusu, Emrullah Akçay, Fatih Hafızoğlu gibi isimlerin de yer aldığı programda teşkilat üyelerine hitap eden aday adayları kendilerini tanıtıp destek istediler.

 
Bu haber 562 kez okunmuştur.
Kategori:
22.2.2019 10:08:21 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.