Fetih Koşusu nefes kesti

Fetih Koşusu nefes kesti

7 Mayıs 2018 Pazartesi 10:49

Orhangazi Belediyesi tarafından düzenlenen Fetih Şenlikleri kapsamında ilçe genelinde öğrencilere yönelik Fetih Koşusu düzenlendi.

 

Orhangazi Belediyesi tarafından düzenlenen Fetih Şenlikleri kapsamında ilçe genelinde öğrencilere yönelik Fetih Koşusu düzenlendi. Kızlar ve erkekler kategorilerinde yapılan yarışmalara 100’e yakın sporcu katıldı.

Orhangazi Belediyesi tarafından düzenlenen Fetih Şenlikleri kapsamında okullar arası Fetih Koşusu gerçekleştirildi. İznik Gölü Sahilinde kızlar ve erkekler kategorilerinde düzenlenen ve erkeklerde 42, kızlarda ise 37 yarışmacının katıldığı Fetih Koşularının startını Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve meclis üyeleri birlikte verdi. İznik Gölü piknik alanı güzergahında Erkekler 2 bin 500 metre, kızlar ise 2 bin metrede yarıştı. Yarışmada ilk üçe giren yarışmacılara ise ödülleri verilecek.  Yarışlarda kızlar kategorisinde birinciliği Selin Taşkın, ikinciliği Aleyna Yumuşak, üçüncülüğü ise Tuğba Koç elde etti. Erkekler Kategorisinde ise birinciliği Ayberk Üreten, ikinciliği Mutlu Karaj, üçüncülüğü ise Recep Karaağaç elde etti. Yarışlar son derece renkli görüntülere sahne olurken, çamlık tesislerinde piknik yapan vatandaşlar da yarışçılara alkışlarla destek oldular.

 
Bu haber 166 kez okunmuştur.
Kategori:
23.1.2019 05:12:55 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.