Türkiye'nin dört bir yanından geldiler

Türkiye'nin dört bir yanından geldiler

7 Mayıs 2018 Pazartesi 11:59

Sosyal Paylaşım sitesi üzerinden organize olan Türkiye’nin dört bir yanından Renault Scenic kullanıcıları Orhangazi’de İznik Gölü Çamlık tesislerinde bir araya geldi. 

Sosyal Paylaşım sitesi üzerinden organize olan Türkiye’nin dört bir yanından Renault Scenic kullanıcıları Orhangazi’de İznik Gölü Çamlık tesislerinde bir araya geldi. Yaklaşık 300 aracın aileleri ile birlikte Türkiye’nin ilk büyük buluşmasını gerçekleştirdiği Renault Scenic kullanıcıları Çamlık Tesislerinde piknik yapıp stres attılar.

Orhangazi, Türkiye’nin dört bir yanından gelen Renault Scenic Kullanıcılarının Büyük Türkiye Buluşmasının birincisine ev sahipliği yaptı. Sosyal Paylaşım Siteleri üzerinden organize olan ve tamamı Renault Scenic kullanıcısı olan yaklaşık 300 araç sahibi, aileleri ile birlikte yaklaşık bin kişilik bir grup hafta sonu İznik Gölü Orhangazi sahilindeki çamlık tesislerinde bir araya geldi. Her şehrin kaptanının organizasyonu ile Sosyal Medya üzerinden organize olan Renault Scenic grubu Büyük Türkiye Buluşmasının birincisini de böylece Orhangazi’de gerçekleştirmiş oldu. 300 Renault Scenic marka arabanın yer aldığı buluşmada Göç Çamlık tesisleri de renkli görüntülere sahne oldu. Aileler ile birlikte gerçekleşen buluşmada çamlık tesislerinde grup gün boyu çeşitli yarışmalar ve gösteriler eşliğinde eğlendi. Renault Scenic Bursa grubunun organizasyonu ile gerçekleşen Büyük Türkiye Buluşmasının her yıl farklı bir ilde devam edeceği bildirildi.

 
Bu haber 181 kez okunmuştur.
Kategori:
19.1.2019 12:16:37 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.