Voleybolda çeyrek final maçları başladı

Voleybolda çeyrek final maçları başladı

9 Mayıs 2018 Çarşamba 11:25

Orhangazi Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Burhan Bilgin Kurumlararası Voleybol Turnuvasında grup maçları tamamlandı. Çeyrek final maçları ise önceki akşam oynandı.

 

Orhangazi Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Burhan Bilgin Kurumlararası Voleybol Turnuvasında grup maçları tamamlandı. Çeyrek final maçları ise önceki akşam oynandı. Çeyrek finalin ilk maçlarında Gençlikspor ile Kültür Sanat Derneği rakiplerini mağlup ederek yarı finale yükseldi.

Orhangazi Kaymakamlığı tarafından bir süre önce hayatını kaybeden Burhan Bilgin anısına gerçekleştirilen Kurumlararası Voleybol Turnuvasında grup maçları tamamlandı. Gruplarında ilk iki sırayı alan takımların çeyrek finale yükseldiği turnuvada çeyrek finalin ilk maçları önceki akşam oynandı. Çeyrek finalde ilk maçta Gençlikspor ile Dostlukspor karşı karşıya geldi. Turnuvanın güçlü takımlarından Gençlikspor rakibini 3-0 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Çeyrek finalin ikinci maçında ise Kaymakamlık 1 Aktürk Mühendislik takımı ile Kültür Sanat Derneği karşı karşıya geldi. Bu maçı da Kültür Sanat takımı 3-1 kazanarak diğer yarı finalist oldu.

 
Bu haber 227 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 08:55:55 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.