Siteyi su bastı

Siteyi su bastı

10 Mayıs 2018 Perşembe 11:33

Orhangazi’de Muradiye Mahallesi Endüstri Meslek lisesi bölgesinde bulunan Ebrar Sitesi yoğun yağmurlar nedeniyle su baskınına uğradı. 

 

Orhangazi’de Muradiye Mahallesi Endüstri Meslek lisesi bölgesinde bulunan Ebrar Sitesi yoğun yağmurlar nedeniyle su baskınına uğradı. Site sakinleri ellerinde küreklerle su baskınını engellemeye çalıştı.

Geçtiğimiz hafta sonundan bu yana Orhangazi’de etkili olan yoğun yağmur bazı sitelerde su baskınlarına neden oldu. Muradiye Mahallesi, Endüstri Meslek Lisesi karşısında bulunan Ebrar Sitesi, yoğun yağmurlar nedeniyle su baskını yaşadı. Site bahçesi ve sitenin içine kadar giren yağmurlar vatandaşları zor durumda bıraktı. Site sakinleri yağmur sularını tahliye etmek için kendi imkanları ile uğraş verirken, BUSKİ ekiplerinin site girişinde çalışma yapmasını istediler. Durumu BUSKİ’ye bildirdiklerini belirten site sakinleri her yağmurda aynı durumu yaşadıklarını ve ekiplerin bu soruna çare bulmasını istediler.

 
Bu haber 183 kez okunmuştur.
Kategori:
19.1.2019 12:28:54 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.