3 takım birinci amatörde

3 takım birinci amatörde

11 Mayıs 2018 Cuma 08:55

İkinci amatör kümede geçen hafta oynanan 15.hafta maçlarının ardından ligde birinci amatör kümeye yükselen takımlar da matematiksel olarak netleşti.

 

İkinci amatör kümede geçen hafta oynanan 15.hafta maçlarının ardından ligde birinci amatör kümeye yükselen takımlar da matematiksel olarak netleşti. Orhangazi takımlarının Gemlik ve Yenişehir takımları ile aynı grupta mücadele ettiği ikinci kümede 3 Orhangazi takımı gelecek sezon birinci amatör ligde mücadele edecek.

İkinci Amatör kümede ligin 15.hafta maçlarının ardından ligde birinci kümeye yükselecek takımlar matematiksel olarak da netleşmiş oldu. Statü değişikliği ile ilk 3’e girecek olan takımların birinci kümeye yükseleceği ligde 7.grupta ilk sırada yer alan Gedelekgücü, ikinci sıradaki Narlıcaspor ve üçüncü sıradaki Gençlerbirliği takımı birinci amatör kümeye yükselmiş oldu. Ligde son 3 hafta maçlarında ise ligin sıralaması belli olacak. Ligin başından bu yana grupta liderlik koltuğunu elinde bulunduran Gedelekgücü sezonu şampiyon olarak tamamlamanın hesaplarını yaparken, Narlıcaspor da şampiyonluk kovalayan bir diğer takım oldu.

 
Bu haber 332 kez okunmuştur.
Kategori:
27.5.2019 11:27:45 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.