2.Ata Sporları Festivali hafta sonu

2.Ata Sporları Festivali hafta sonu

11 Mayıs 2018 Cuma 09:46

Orhangazi Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenleyeceği Ata Sporları Festivali Cumartesi ve Pazar günü İznik Gölü Orhangazi sahilinde yapılacak.

 

Orhangazi Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenleyeceği Ata Sporları Festivali Cumartesi ve Pazar günü İznik Gölü Orhangazi sahilinde yapılacak. Ata Sporları Festivali’nde Cumartesi günü Yağlı Güreşler yapılacak. Pazar günü ise Okçuluk Gösterileri ile Atlı Cirit Müsabakaları yer alacak.

Orhangazi Belediyesi’nin 2.Ata Sporları Festivali 12 ve 13 Mayıs Cumartesi-Pazar günü yapılıyor. İlki geçen yıl yapılan ve Türkiye’nin dört bir yanından yarışmacıları ağırlayan Orhangazi Ata Sporları Festivalinde Cumartesi günü Yağlı Güreşler yapılacak. Türkiye’nin dört bir yanından yağlı güreşçilerin katılacağı Yağlı Güreşler 12 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılacak. Ata Sporları Festivalinin ikinci gününde ise Okçuluk Gösterileri ile Atlı Cirit gösterileri yer alacak. Okçuluk gösterileri 13 Mayıs Pazar günü saat 17.00’de Göl Sahilindeki alanda yapılacak. Atlı Cirit gösterileri ise yine 13 Mayıs Pazar günü saat 18.00’de Göl Sahilinde yapılacak.

 
Bu haber 153 kez okunmuştur.
Kategori:
19.1.2019 12:24:26 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.