Ergün Efendioğlu bölgenin sorunlarını dinliyor

Ergün Efendioğlu bölgenin sorunlarını dinliyor

13 Mayıs 2018 Pazar 18:23

Ak Parti Bursa 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Ergün Efendioğlu, seçim bölgesindeki sivil toplum örgütleri ile görüşerek, bölgenin sorunları hakkında bilgi alıyor.

 

Ak Parti Bursa 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Ergün Efendioğlu, seçim bölgesindeki sivil toplum örgütleri ile görüşerek, bölgenin sorunları hakkında bilgi alıyor. Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Beki ve Yönetim Kurulunu ziyaret eden Efendioğlu, Gemlik sahil hattının önümüzdeki dönemde halkın talepleri doğrultusunda nasıl yapılanması gerektiğiyle ilgili istişarede bulundu. Ardından Gemlik Üniversitesi Yaptırma, Yaşatma ve Koruma Derneği Başkanı Hasan Başaran´ı ziyaret eden Efendioğlu, Hasan Başaran´dan Gemlik Üniversitesi için bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İZNİK´İN GELECEĞİNE BÖLGE HALKI KARAR VERMELİ

Ergün Efendioğlu daha sonra İznik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Akçaalan´ı ziyaret etti. Tarımla birlikte gelecekte bölgenin turizm yönü ile ön plana çıkacağını belirten Efendioğlu, İznik´in turizm alanında gelişmesi kaçınılmaz, İznik gelecek planlarını şimdiden hazırlamalı ve yapılacak yatırımlar konusunda bölge halkı sözsahibi olmalı dedi. İznik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Recep Uslu´yu da ziyaret eden Efendioğlu, bölge halkının sorunlarının ancak bölgenin kanaat önderleriyle sürekli işbirliği yapılarak çözülebileceğinin önemine değindi.

 
Bu haber 172 kez okunmuştur.
Kategori:
18.10.2018 20:05:36 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.