Hürspor'da Kani Mestanlar ile devam

Hürspor'da Kani Mestanlar ile devam

14 Mayıs 2018 Pazartesi 11:27

Geçen sezon Birinci amatör kümede mücadele eden Orhangazi Hürspor’un Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.

 

Geçen sezon Birinci amatör kümede mücadele eden Orhangazi Hürspor’un Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Kongrede mevcut başkan Kani Mestanlar yeniden kulüp başkanlığına seçildi.

Orhangazi’nin en eski futbol kulüplerinden birisi olan Hürspor’da Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Geçen sezon birinci amatör kümede mücadele eden Hürspor Kongresine Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti ilçe başkan vekili Fahrettin Uludağ, MHP ilçe başkanı Necati Güneş, Spor Kulüplerinin başkanları ve Hürspor camiasının ileri gelenleri ile taraftarlar katıldı. Divan başkanlığını Adnan Atilla’nın yaptığı kongrede faaliyet raporları ve hesap raporları okundu ve oy birliği ile kabul edildi. 30 bin TL tahmini bütçe oluşturulan Hürspor’un kongresinde daha sonra seçimler maddesine geçildi. Hürspor’un kongresinde mevcut başkan Kani Mestanlar yeniden Hürspor Kulübü başkanlığına seçildi. Kongre sonunda söz alan Kani Mestanlar, tüm camiaya teşekkür etti. Kani Mestanlar, yeni sezonda Hürspor’u daha iyi yerlere taşımak için uğraş vereceklerini belirterek, bu çalışmalarımız esnasında bizlere her zaman destek olan Belediye Başkanımız Neşet Çağlayan’a teşekkür ediyorum dedi. Kongrede daha sonra konuşan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Hürspor kulübüne bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de her zaman destek olacaklarını ifade etti.

Kongrede seçilen yeni yönetim şu isimlerden oluştu;

Yönetim Kurulu

Kani Mestanlar

Ayhan Nalbant

Samet Güler

Hayrettin Yıldız

Rami Gülsever

Murat Mestanlar

Şenol Şengül

İlhami Akdağ

Selahattin Aktaş

Çağlar Çiçek

Mehmet Temizel

İsmail Öztürk

Hüseyin Hoşgeldi

Erdal Baykan

Abdullah Çavuşoğlu

 

 

 
Bu haber 187 kez okunmuştur.
Kategori:
23.1.2019 05:12:15 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.