Voleybolda şampiyon Kültür Sanat

Voleybolda şampiyon Kültür Sanat

14 Mayıs 2018 Pazartesi 11:46

Orhangazi Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ve 18 takımın katıldığı Burhan Bilgin Kurumlararası Voleybol turnuvasında nefes kesen final maçında Kaymakamlık Türk Tarım takımını 3-2 mağlup eden Kültür Sanat takımı şampiyon oldu.

 

Orhangazi Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ve 18 takımın katıldığı Burhan Bilgin Kurumlararası Voleybol turnuvasında nefes kesen final maçında Kaymakamlık Türk Tarım takımını 3-2 mağlup eden Kültür Sanat takımı şampiyon oldu. Turnuvada 3.lüğü ise Gönüllüler takımı elde etti.

Orhangazi Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ve bir süre önce hayatını kaybeden Burhan Bilgin anısına gerçekleştirilen Kurumlararası Voleybol Turnuvasında üçüncülük ve final maçları kapalı spor saonunda oynandı. 18 takımın katıldığı Turnuvanın final maçında Kültür Sanat ile Kaymakamlık Türk Tarım takımları karşı karşıya geldi. Baştan sona çekişmeli geçen ve yaklaşık 2,5 saat süren final maçını 3-2 kazanan Kültür Sanat Turnuvanın şampiyonluğu elde etti. Turnuvada final maçı öncesinde oynanan üçüncülük maçında ise Gönüllüler takımı ile Gençlik Spor takımları karşı karşıya geldi. Bu maçı 3-1 kazanan Gönüllüler turnuvada üçüncülüğü elde etti. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Meclis üyelerinin yanı sıra İlçe Spor Müdürü Mesut Köse’nin de izlediği final maçının bitiminde turnuvada şampiyonluğu elde eden Kültür Sanat takımı ile diğer dereceye giren takımlara madalya ve kupaları verildi.

 
Bu haber 218 kez okunmuştur.
Kategori:
16.11.2018 17:44:05 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.