Şehit Erhan Öztürk Parkı'nda zemin çalışması başladı

Şehit Erhan Öztürk Parkı'nda zemin çalışması başladı

16 Mayıs 2018 Çarşamba 13:00

Orhangazi Belediyesi tarafından yeniden düzenleme çalışmaları yapılan ve son aşamaya gelen Şehit Erhan Öztürk Parkı içindeki yürüyüş yolunda zemin çalışmaları başlatıldı.

 

Orhangazi Belediyesi tarafından yeniden düzenleme çalışmaları yapılan ve son aşamaya gelen Şehit Erhan Öztürk Parkı içindeki yürüyüş yolunda zemin çalışmaları başlatıldı. Özel tasarlanan desenli taşlarla yapılacak olan zemin yenileme çalışmaları ekipler tarafından başlatıldı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, ilk gün çalışmalarını yerinde inceledi ekiplerden bilgi aldı. Çalışmaların ramazan sonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

Orhangazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yeniden düzenleme çalışmalarını yaptığı ve tepeden tırnağa yenilediği Şehit Erhan Öztürk Park alanında yürüyüş yolu üzerindeki zeminde çalışmalar başlatıldı.

Özel bir desen tasarlandı

Orhangazi Belediyesi ekipleri bir çok çalışmasını tamamladığı Şehit Erhan Öztürk Parkının yürüyüş yolu için ise özel bir desten tasarladı. Tasarlanan zemin döşemelerinin üretimi tamamlandı ve yürüyüş yolundaki çalışmalar başladı.

Çağlayan çalışmaları inceledi

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Yürüyüş yolunda başlatılan zemin çalışmalarını yerinde inceledi. Ekiplerden bilgi alan başkan Çağlayan, zemin çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Şehit Erhan Öztürk Parkı’nın ilçeye yakışır bir görünüme kavuşacağını ifade etti. Öte yandan çalışmaların ramazan ayı sonuna kadar tamamlanacağı belirtildi.

 
Bu haber 139 kez okunmuştur.
Kategori:
23.1.2019 05:16:01 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.