Tanker kapağı fırladı  3 yaralı

Tanker kapağı fırladı 3 yaralı

16 Mayıs 2018 Çarşamba 13:06

Orhangazi’de Karbonsan simli bir fabrikada bir Tanker’in üstünde bir işçi tanker kapağını açmaya çalıştığı esnada kapak fırladı. Kapağın çarptığı 3 çalışan yaralandı.

 

Orhangazi’de Karbonsan simli bir fabrikada bir Tanker’in üstünde bir işçi tanker kapağını açmaya çalıştığı esnada kapak fırladı. Kapağın çarptığı 3 çalışan yaralandı. Yaralılar Ambulanslarla Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırılarak burada tedavi altına alındı.

Olay dün saat 16.00 sıralarında Orhangazi’de faaliyet gösteren Karbonsan fabrikasında meydana geldi. Alınan bilgilere göre fabrikanın içindeki bir TIR tankerin üzerindeki kapağı bir işçi açmaya çalıştığı esnada kapak basınçtan dolayı yerinden fırladı. Bu esnada TIR’ın üzerinde bulunan Furkan Kıllı (22), Mustafa Türker (36) ve Ümit Pala (34) isimli işçilere kapağın isabet etmesi sonucu 3 işçi yaralandı. Olay sonrasında fabrikaya ambulans çağrıldı. Yaralılara ilk müdahale olay yerinde yapıldıktan sonra Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırıldılar. Yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı belirlenirken, Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 
Bu haber 212 kez okunmuştur.
Kategori:
23.1.2019 05:17:52 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.