Efendioğlu ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor

Efendioğlu ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor

16 Mayıs 2018 Çarşamba 13:20

Ak Parti Bursa 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Ergün Efendioğlu seçim bölgesindeki ziyaretlerine bugün de devam etti.

 

Ak Parti Bursa 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Ergün Efendioğlu seçim bölgesindeki ziyaretlerine bugün de devam etti.

Gemlik Muhtarlar derneğini ziyaret eden Efendioğlu, Gemlik merkez ve köylerinde halkın yaşadığı sorunlar hakkında bilgi aldı. Bölgenin ortak akıl ile yönetilmesi gerektiğini ifade eden Efendioğlu, göreve gelmesi halinde muhtarlar ve sivil toplum örgütleri ile gündemli olarak toplanacağının altını çizdi. Ardından Gemlik Kaymakamı Sayın Gürbüz Karakuş´u makamında ziyaret eden Efendioğlu Gemlik´in bölgedeki rolü ve gelecek planları üzerine istişarede bulundu.

BÖLGEMİZ TÜRKİYE´YE MODEL OLABİLİR

Öğleden sonraki programında Orhangazi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turgay Durmuş´u ziyaret eden Efendioğlu, bölgedeki esnafın beklentileri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Orhangazi´de 9 yıllık Ticaret Odası Başkanlığı süresince üyelerinin tüm sorunları ile ilgilendiklerini ifade eden Efendioğlu, bize gelen tüm taleplerle yanıt verdik, birçoğunu çözüme ulaştırdık, çözüme ulaşmayanlarla ilgili de talep sahibine yapılan çalışmalar ve sebebi ile ilgili mutlaka dönüş yaptık dedi. Bölgedeki ziyaretlerine önümüzdeki günlerde de devam edeceğini belirten Efendioğlu, sanayiden turizme, tarımdan esnafın sorunlarına kadar Gemlik, Orhangazi ve İznik´te yaşayan halkımızın beklentilerini çok iyi biliyorum, doğru yatırımlarla bu 3 ilçemiz gelecekte kendilerinden çok daha söz edilen Türkiye´ye model teşkil edecek ilçeler olacaktır dedi.

 
Bu haber 189 kez okunmuştur.
Kategori:
23.5.2019 17:01:44 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.