Gemlik Çiçek açtı

Gemlik Çiçek açtı

16 Mayıs 2018 Çarşamba 14:02

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde yaptığı çalışmalarla Gemlik’i adeta yeşile boyadı. 

 

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde yaptığı çalışmalarla Gemlik’i adeta yeşile boyadı. Ekipler, kentin muhtelif bölgelerinde başlattığı yeşillendirme, çim ekimi, ağaç dikimi, sulama, çapalama bakım ve temizlik çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor.

Yürütülen çalışmalar doğrultusunda kent meydanı başta olmak üzere Atatürk Parkı ve çevresini yeşille buluşturan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, naklettiği asırlık zeytin ağaçları ile kente estetik görünüm kazandırıyor. Ekipler park alanlarının yanında kent genelindeki kavşak ve refüjlerde de yeniden düzenleme yaparak tohum, çim ekimi ve ağaç dikimi gerçekleştiriyor. Çalışma yapılan alanlarda küçük dostlarda unutulmuyor. Kedi ve köpek evleri yerleştirilen alanlarda ki, su ve mama kapları ekipler tarafından rutin olarak kontrol ediliyor.

 
Bu haber 186 kez okunmuştur.
Kategori:
22.3.2019 10:15:19 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.