112 Noktası Yeni yere taşınacak

112 Noktası Yeni yere taşınacak

17 Mayıs 2018 Perşembe 11:47

Orhangazi’de eski hastanenin bulunduğu alanda eski acil servis binasının tadilatı ile kazandırılan yeni bina 3 farklı kuruma hizmet verecek.

 

Orhangazi’de eski hastanenin bulunduğu alanda eski acil servis binasının tadilatı ile kazandırılan yeni bina 3 farklı kuruma hizmet verecek. Sağlıklı Hayat Merkezi olarak inşa edilen binada İlçe Sağlık Müdürlüğü de hizmet verecek. Ayrıca binanın bir bölümü de ise 112 Acil Servis noktası olarak hizmet verecek.

Orhangazi’de yıkımı yapılan eski hastane binasının acil servis bölümünde yapılan tadilat sonrasında bina tepeden tırnağa yenilenerek Sağlıklı Hayat Merkezi’ne dönüştürüldü. İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde yapılan yeni bina Sağlıklı Hayat Merkezi’nin yanı sıra, İlçe Sağlık Müdürlüğü birimi olarak da hizmet verecek. Önümüzdeki günlerde faaliyete girecek olan binada şu anda TOKİ’de hizmet veren İlçe Sağlık Müdürlüğü birimi de bu binaya taşınacak. Öte yandan binanın bir bölümünde ise 112 Acil Servis Noktası olarak da hizmet verecek. Orhangazi’deki mevcut 2 adet 112 Noktasından birisinin yeni yere taşınacağı kaydedildi. Binanın önümüzdeki günlerde hizmet vermeye başlayacağı kaydedildi.

 
Bu haber 246 kez okunmuştur.
Kategori:
23.1.2019 05:16:18 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.