Kemal Yerli marketten istihdama yeni katkı

Kemal Yerli marketten istihdama yeni katkı

17 Mayıs 2018 Perşembe 12:09

Orhangazi’nin en önemli market zinciri Kemal Yerli Marketleri devletin başlattığı istihdam seferberliğine destek oluyor. 

 

Orhangazi’nin en önemli market zinciri Kemal Yerli Marketleri devletin başlattığı istihdam seferberliğine destek oluyor. Kemal Yerli Marketler 12 şubede yaz döneminin başlaması ile birlikte 10 yeni kişiye istihdam yaratacak.

Orhangazi’nin en büyük market zinciri Kemal Yerli Marketler Devletin başlattığı İstihdam seferberliğine de destek olmaya devam ediyor. Orhangazi ve İznik’te toplamda 12 şubesi bulunan Kemal Yerli Marketler halen bünyesinde 140 personel istihdam ediyor. Kemal Yerli Market Genel Müdürü Salih Yerli, bugüne kadar devletimizin istihdam çağrılarına karşılık verdik. Şimdi ise yine yaz döneminin gelmesi ve artan talepler nedeniyle ilave 10 personel daha bünyemize katıyoruz. İstihdamda kadın çalışana da önem veriyoruz dedi. Kemal Yerli Market Genel Müdürü Salih Yerli, 10 kişilik kasiyer, reyon görevlisi, şarküteri gibi bölümlerde çalışacak personel alımının da İşkur vasıtası ile yapılacağını ifade etti.

 
Bu haber 253 kez okunmuştur.
Kategori:
19.1.2019 12:29:19 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.