Emrullah Akçay'dan adaylık ile ilgili ilginç yaklaşım

Emrullah Akçay'dan adaylık ile ilgili ilginç yaklaşım

23 Mayıs 2018 Çarşamba 13:07

Ak Parti’den Bursa ikinci bölge milletvekili aday adayı olan ancak listelerde yer alamayan Emrullah Akçay, açıklanan listelerde olamayışını “Bu işte bir sakatlık var” sözleri ile dile getirdi.

 

Ak Parti’den Bursa ikinci bölge milletvekili aday adayı olan ancak listelerde yer alamayan Emrullah Akçay, açıklanan listelerde olamayışını “Bu işte bir sakatlık var” sözleri ile dile getirdi.

Aday listeleri ile ilgili değerlendirmede bulunan Emrullah Akçay, tek derdimin engelli kardeşlerime daha fazla hizmet etmek ve onların haklarını TBMM  de savunmaktı dedi. Millete hizmet etmenin tek yolunun TBMM olmadığını belirten Emrullah Akçay, 2005 yılından beri yürüttüğüm Orhangazi Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanlığı ve 2001 yılı itibari seçildiğim Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şube başkanlığı görevlerini bugünden sonrada aynı hizmet anlayışı ile ilçemin insanlarına faydalı olabilecek şekilde yürütme cabası içinde olacağım dedi. Akçay, İnsanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir hadisi şerifini daima kendime ilke edindim ve hangi makamda olursam aynı anlayışla hizmet etmeye devam edeceğim diyerek, aday adaylığım sürecinde başta AK Parti ilçe başkanımdan  ve yönetiminden, ilçe Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızdan, engelli kardeşlerim ve ailelerinden, Derneğimizin genel başkanı ve yönetiminden, birlikte görev yaptığım yönetici arkadaşlarımdan,  muhtarlarımız ve STK  başkanlarından siyasi parti ilçe başkanlarımızdan, yerel basınımız ve tüm Orhangazi halkından gördüğüm ilgi, destek ve sen bu işi yaparsın sözünden aldığım moralle bugüne kadar geldik nasip değilmiş hiçbir kırgınlığım yok dedi. Aday adaylığı açıklamamda  Bir sakatlık olmazsa meclisteyiz diyerek yola çıktığını hatırlatan Emrullah Akçay Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Genel merkezimizin  takdiri  bu yönde olmuştur. Bu karara saygılıyım. Ancak yeni hükümet sisteminde bakanların meclis dışından atanacak olmasını da unutmayalım? Bizim kitabımızda küsmek olmaz. Seçilecek olan vekillerimize, Genel  Merkeze ve bürokratlara bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada engelli kardeşlerimin sorun ve taleplerini aktaracağım ve takipçisi olacağım. Ben Orhangazi deki engelli kardeşlerim , aileleri ve Orhangazi halkının gönlünde zaten vekil olmuşum ne mutlu bana diyerek 24 Haziran Genel seçimlerinin milletimiz için hayırlı olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim dedi.

 
Bu haber 476 kez okunmuştur.
Kategori:
20.10.2019 18:15:41 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima